Дорогий екстрасенс

Дізналася, що в наше місто приїжджає знаний екстрасенс. Знаєте, проблем вистачає, а допомогти ніхто не може. Записалася на прийом, питаю, скільки ж коштуватимуть відвідини. Сказала, гривень триста. Хоч і не маю іншого доходу, як 800 гривень допомоги на дитину, вирішила сходити.
Жінка з дуже виразними очима, що зустріла мене, наче у воду дивилася – усе розказувала, як є. Врешті – решт, за її словами, випадало мені скоро померти. Злякалася, кажу, що ж робити? «Допоможу, але треба заплатити за це дві тисячі гривень». Хоч і непідйомна для мене сума – якось довго не замислювалася, а побігла шукати – позичати. Віддала. Поверталася додому з «розбитою» головою, ломило усе тіло. Знахарка взяла номер мого мобільного телефону, сказала, що зателефонує увечері. І дійсно, телефонує, щось буркотала – буркотала, а тоді каже: «Не вистачає в мене сили тобі допомогти – треба ще три тисячі… До дев’ятої години п’ятниці перерахуй на мою картку».
Що робити? Страшно. Давай я знову шукати, де б перепозичити. Хтось розповів чоловікові про мої проблеми – той влаштував скандал, наче протверезив трохи. Телефоную кумі, розказую про свою біду. Вона довго мовчала, а тоді не витримала й каже: «Я теж спіймалася на цей гачок». В неї син в АТО, тому екстрасенс запросила на картку не три, а чотири тисячі у бідолашної! Згодом ми дізналися, що й знайомий дуже хворий чоловік шукав допомоги у заїжджої. І в нього так само було.
Кожен з нас віддав дві тисячі, на картку нічого не перераховували. А скільки ще того дня побувало на прийомі – хтозна. Адже кожному було призначено певний час, напевно, щоб не зустрілися ненароком…

Ніна, с. Наумівка

Один коментар

  1. вуж говорить:

    Не перерахували? Тепер помрете, невдахи!!!!!!!

Залишити коментар