„Дружити з книгою усією родиною!”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЛюдмила БОЛОТНА,
завідуюча районною бібліотекою для дітей

У дитячій бібліотеціВідбулася родинна зустріч любителів книги

Організацією Об`єднаних Націй цей рік проголошено «Міжнародним роком сім`ї».
З моменту оголошення подібних років, 2014 – ювілейний, двадцятий.

Подоланню недоліків сімейного виховання, налагодженню взаєморозуміння членів сім`ї певною мірою сприяє залучення дітей та їхніх батьків до бібліотеки. Адже батьки мріють, щоб їх діти виросли освіченими, культурними, всебічно розвиненими людьми. Цього можна досягти, якщо вони змалку будуть дружити з книгою. Сучасні технології, звичайно – добре, але саме книги розширюють світогляд дітей, вчать їх мислити, розвивають у них мову, пам`ять, уяву так, як цього не зможе зробити жоден розумний гаджет. Дитяча бібліотека допоможе батькам конкретними порадами, як заохотити дитину до читання, як навчити її любити книгу.

Зазирніть у гості до книгарні! Тут оформлено книжкову виставку «Сім`я в книжковому інтер`єрі», де представлена література, яка допоможе батькам у вихованні дитини, книги, які можна прочитати всією сім`єю. Бібліотека також підготувала корисні пам`ятки – поради „Навчіть дитину любити книгу” та „Проблеми в сім`ї – відповіді в книгах”, які допоможуть батькам відродити традиції сімейного читання.
Діє акція „Запишіть малюка в бібліотеку”, під час якої на зустріч з книгою запрошуються вихованці дитячих садків, дошкільнята разом з батьками.
Нещодавно у бібліотечній залі відбулося родинне свято-конкурс „Дружити з книгою усією родиною!”, на якому зустрілися кілька читаючих родин, щоб поспілкуватися і розважитися – позмагатися в літературних конкурсах. До участі в цьому святі запрошені родини Мельників, Луциків, Минків, Сотників, Скрипок, Васюків. Для цих людей читання є життєвою необхідністю, улюбленим заняттям, справжнім задоволенням. Діти підготували гарні поетичні рядки, музичні дарунки, веселі гуморески. А змагання в літературних конкурсах ще раз довели, що читання книг – справа сімейна, цікава і дуже корисна. Щиро дякуємо всім, хто проявив зацікавленість до свята.

Залишити коментар