Дурість на асфальті

«Інно, спасибі за доньку!»

Розказав газеті головний лікар нашої райлікарні Сергій Пивовар історію, як не дуже грамотний чоловік споганив асфальтівку перед пологовим відділенням ЦРЛ, написавши білою фарбою «Інно, спасибі за доньку». Інну відразу знайшли і попросили, щоб до ранку її коханий прибрав надпис. Писака, мабуть, зрозумів, що скоїв дурість, спочатку чимось намагався стерти, потім – замазати сірою фарбою, а коли вона скінчилася, поналяпував білою.
Цей вчинок начебто й дрібниця, але вражає своєю безглуздістю. Звідки у нас беруться особи, котрі залишають свої автографи на стінах будинків, стовбурах дерев? А коли прокинеться совість у тих, хто побутове сміття викидає в урни? Якщо вийти у центр міста до сьомої ранку (біля Полікомбанку, ресторану «Лісовий» і т.д.), то біля урн можна побачити пакети з картопляними очистками, яєчною шкаралупою, кульками з-під майонезу, чипсів, іншого. Все це порозтягували бездомні пси і коти. І коли вже ми станемо відповідальними людьми? Коли навчимося цінувати труд інших? Наше місто з кожним днем стає гарнішим, ремонтуються тротуари, доглядаються клумби. Але, вийшовши з АТБ, багатьом чомусь хочеться викинути порожню пляшку від пива, обгортки просто на газон. Давайте змінюватися, вчитися щиро любити свою Корюківку і людей, які живуть поряд, подавати нашим дітям гідний приклад і радуватися кожному дню, прожитому у мирній державі.

Один коментар

  1. НЕСТОР говорить:

    В чем проблема?Ребенок родился живой,здоровый,значит роддом хорошо работает.Лучший коммент на асфальте-хорошая реклама нашей ЦРЛ.Папа ребенка не очень прав,но молодец,любящий отец и муж.

Залишити коментар