Два рекорди поліцейського Артема Науменка

Корюківчанин Артем Науменко активно займається гирьовим спортом. Нещодавно захищав честь нашого району у Чернігові, де змагалися прикордонники, рятувальники, представники державної охорони, поліцейські…
З усіх районів області, Ніжина, Прилук та Чернігова зібралося 50 спортсменів – гирьовиків, які виступали у чотирьох вагових категоріях. Артем боровся за перемогу у найважчій – понад 95 кілограмів, де було шість учасників. Це спортсмени, які постійно тренуються, а деякі навіть мають наставників, виступали на міжнародних змаганнях. У нашого Артема ніколи не було професійних тренерів. Але на змаганнях, розповідає, почувався спокійно. Деякі чернігівські спортсмени після успішного виступу вже хизувалися, мовляв, стануть переможцями. Та коли виконував вправу Артем, то його просто оточили здивовані спортсмени. Наш земляк спочатку виступав у поштовху, а це одночасно дві гирі по 24 кілограми, які він штовхнув 95 разів. А в ривку двома руками почергово підняв 120 разів. Досягнувши таких результатів, у своїй ваговій категорії виступив найкраще. Його нагородили медаллю за перше місце і дипломом.
Артем Науменко поборовся з гирьовиками і на Дні нашого міста. Йому не було рівних – беззаперечно зайняв перше місце: у поштовху двох гир по 24 кілограми виконав вправу з результатом 40 підйомів. Отримав медаль, грамоту та цінний подарунок. А в змаганні з армреслінгу цього ж дня посів друге місце, поступившись лише семенівському спортсмену, який цим видом спорту займається понад десять років.