Двоє сп’янілих дітей потрапили у реанімацію

Як повідомив начальник сектору превенції, капітан поліції Григорій Плющ, останнім часом почастішали випадки вживання алкогольних напоїв неповнолітніми особами. Два останні випадки закінчилися госпіталізацією до реанімаційного відділення підлітків віком 13 і 17 років…

14 квітня о вечірній порі у поліцію зателефонувала директор Брецького сільського клубу і повідомила, що біля ганку їхнього закладу культури – неповнолітній юнак у стані алкогольного сп’яніння. Групою швидкого реагування, яка виїздила у Бреч, з’ясовано, що ним виявився 13-річний корюківчанин. Хлопець гостював у селі у своєї бабусі, де й поцупив пляшку самогону. Оковиту вживали разом з ровесником з Бречі. Обоє підлітків перебували у стані алкогольного сп’яніння, а 13-річного корюківчанина довелося навіть госпіталізувати у реанімаційне відділення райлікарні.
– Наступного дня працівниками поліції проведено роз’яснювальну роботу з родичами неповнолітніх, – розповідає Григорій Анатолійович. – На батьків обох хлопців і бабусю складено адміністративні протоколи за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Їм доведеться сплатити штраф (51 грн.) і судовий збір (340 грн.). Матеріали направлені до суду.
18 квітня жінка-корюківчанка викликала «швидку», коли побачила сп’янілого підлітка у сквері біля міської ради. Його одразу ж було доставлено у реанімацію. Наступного дня той розповів, що вживав алкогольні напої, взяті вдома, з трьома однолітками.
– Оскільки одному з цієї компанії вже виповнилося 18 років, і він до того ж купував своїм неповнолітнім друзям пиво, на нього складено адмінматеріал за ст. 180 «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння», – коментує Г. Плющ. – Батьки непов-нолітніх понесуть адміністративну відповідальність за дії своїх дітей (попередження або штраф). Зібрані матеріали направлені до суду.
У поліції занепокоєні почастішанням випадків вживання алкогольних напоїв неповнолітніми і закликають батьків до спільної роз’яснювальної роботи. Зі свого боку, правоохоронці посилили роботу у плані відвідування шкіл, де спілкуються з учнями щодо попередження вживання алкогольних напоїв, наркотиків, а також проведення рейдових перевірок магазинів, барів та інших закладів, які, попри заборону, здійснюють продаж алкоголю та цигарок дітям.

Залишити коментар