«Джура» виховує патріотів

 

 

Переможці гри – команда четвертої школи

На базі Наумівської школи відбувся міський етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організатором якого був відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради за сприяння райвійськкомату та районного спортивно – технічного клубу товариства сприяння оборони України.
З напутніми словами до учасників змагань, а це п’ять роїв закладів освіти Корюківської громади, звернулися начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту І. Наумчик, т.в.о. військового комісара майор С. Морозов, учасник АТО С. Бандура, директор Корюківського РСТК ТСОУ О. Лашко.
Юні нащадки козацького роду змагалися в семи конкурсах. У конкурсі «Добре діло» діти звітували про благородні справи: екологічні та патріотичні акції, допомогу воїнам АТО, літнім людям. У тому, що джури –надійна зміна захисникам Вітчизни, судді переконалися під час конкурсу з виконання прийомів муштрового впоряду, конкурсу зі стрільби з пневматичної зброї. Туристичні навики та вміння діти демонстрували на туристично-спортивній смузі перешкод. Видовищними й цікавими були змагання з перетягування линви, з надання першої медичної допомоги «Рятівник» і вікторини «Відун».
Переможцем гри визнано рій «ПЛАСТ» міської четвертої школи (кер. С.Тихоновський). Друге місце вибороли «Гайдамаки» першої школи (кер. В.Ігнатцов) та третє – «Наумівські стрільці» (кер. В.Рябець). Їх нагороджено кубком, грамотами та цінними подарунками. А завершилась гра куштуванням козацької каші з польової кухні, про що подбав спортивно- технічнічний клуб.

Алла КИРИЧЕНКО,
методист міськвідділу освіти, культури, молоді та спорту

Залишити коментар