«Екстрена» як виїздила, так і виїздить!

Завідувач Корюківським відділом медицини катастроф Михайло Стецко телефоном розповів, що останнім часом мешканці району просто закидали їхніх працівників запитаннями на кшталт: «А що «швидка» тепер не виїжджатиме на виклики?!.» Інколи, не розібравшись, а просто наслухавшись «страшилок» по телевізору, одразу дзвонять у їхню службу зі звинуваченнями.
– Ось зателефонувала 84-річна корюківчанка з вул. Червонохутірської, – розповідає про одне зі звернень. – Каже, ввечері десь почула таке – і ніч не спала, розхвилювалася аж до погіршення самопочуття! Мовляв, як тоді людям у поважному віці ще отримати необхідну меддопомогу, якщо сил і можливостей побувати на прийомі у лікаря немає?… Але ж «екстрена» як виїздила на всі виклики, так і виїздить! Можливо, колись буде і по-іншому, але поки що обслуговуються всі тривожні дзвінки на території району: чи то у Корюківці, чи у Шишківці, чи у Козилівці, т.ін.
Михайло Олександрович каже, що у середньому за добу чергування медпрацівники відділу обслуговують по 25-30 викликів. З настанням літа, щоправда, трохи зменшилось звернень. І забезпечення їхньої служби покращилося – є і пальне, і повний набір медикаментів. До того ж розширилися можливості у плані діагностики: можуть виміряти рівень кисню у крові (сатурацію), ацетону у дітей, рівень цукру, зняти ЕКГ, визначити інфаркт за допомогою спеціального тесту, ін.

Залишити коментар