Євген Пилипенко встановив новий рекорд України!

getImage

Євген Пилипенко

АМБІТНІ ПЛАНИМолодості все під силу!

19-річний корюківчанин Євген Пилипенко взяв участь у відомому шоу каналу СТБ «Україна має талант – 6», де побив попередній рекорд України з віджимань від підлоги на одній руці за 30 секунд. Женя зміг віджатися 35 разів, а його попередник – 26. Хлопець не приховує, що планує здолати і світовий рекорд, який наразі становить 50 віджимань. Хоча ще три роки тому він не міг віджатися на одній руці бодай один раз…

Попри те, що Національний реєстр рекордів підтвердив рекорд корюківчанина, виступ Євгена чомусь не транслювали по телебаченню. Хоча в анонсі саме цього випуску шоу корюківчани неодноразово бачили усміхнених батька і сина Пилипенків у вишиванках. Мама теж їздила у Київ підтримати Женю. Отож про вдалий виступ нашого земляка свідчить лише коротенький ролик у ю-тюбі і фото, зроблені під час прямого ефіру.
Однак, хлопця запримітили і невдовзі запросили на Фестиваль здоров’я, який проводився 6 квітня у Києві. За словами Євгена, учасники цього спортивного свята демонстрували різноманітні силові вправи, популярний останнім часом серед молоді воркаут (один з різновидів масових фізкультурних вправ на турніках, шведських стінках, інших конструкціях або взагалі без них – Авт.). Женя проводив майстер-клас з віджимання на одній руці, а також взяв участь у синхронному віджиманні на двох руках серед майже тисячі учасників!
Євген – студент 2-го курсу Чернігівського коледжу економіки і технології виробництва харчової продукції, одним словом – майбутній кухар, переконаний: якщо до чогось по-справжньому прагнути – обов’язково досягнеш успіху. А тому у майбутньому планує відбутися як кухар і залишити свій слід у спорті. «Одне іншому не заважає», – посміхається. Ну, що ж, бажаємо успіху!

2 коментарів

  1. Ірина говорить:

    Дякуємо ,Наталія за гарну статтю про нашого синочка.Насправді Эвген,цілеспрямована,добра,порядна,чуйна людина,завжди знає чого хоче,у будь яку хвилину прийде на допомогу.Мы ,Батьки пишаемося своїм Сином,зичимо йому здоровя,щастя,натхнення,гарного настрою,здійснення своїх мрій-нехай життя твоє буде довгим,сонячним і завжди счастить тобі Любий Сину!

  2. вуж говорить:

    Молодець!

Залишити коментар