«ФАЄР-ШОУ» чи людська біда?

1350917093_photo

День незалежності для власників трьох сараїв по вул. Бульварній, 36 закінчився чималими неприємностями – вщент згоріло майно господарчих будівель, у одного з хазяїнів від димового чаду подохли кролики.
Пожежа виникла, можна сказати, внаслідок власної необережності одного з господарів. Після „шашликів”, мангал було повернуто на своє місце – в сарай. Гаряче вугілля висипали, а от на те, що метал мангалу був ще достатньо гарячим, уваги не звернули. Сарай господар замкнув на замок і пішов відпочивати. Поряд з порожнім, але гарячим мангалом, містилися ящики з лотками для яєць. Внаслідок високої температури вони і почали диміти. Коли жителі будинку поряд, звернули увагу на задимлення, з приміщення вже виривалися вогневі язички. Викликали пожежників. Зірвали замок. „Усі навкруги стояли і дивилися, – розповідає власниця одного з сараїв, – наче шоу якесь… Колись, у разі пожежі, всі бігли на допомогу, несли воду, засипали землею. А зараз навіть відра води ні в кого не візьмеш – вода дорога, „за тарифом”. Байдужість до чужого горя…”
Вогнище з трьох рукавів залили водицею корюківські вогнеборці перших відділень 1 та 18 ДПРЧ. Врятували матеріальних цінностей на суму 80 тис. грн. А от кролики в одному з сараїв – учаділи. Пожежа не була «легкою» – один до одного туляться вісім сараїв. Отож, враз міг згоріти весь „бульварний шанхай”. На сьогодні функцію господарчих будівель відновлено, всі збитки компенсовано стороною, з чиєї вини виникла пожежа.

Залишити коментар