Фізична культура – для всіх

Соціальна політика  «Олімпу»

Корюківський спортивний комплекс “Олімп” останнім часом помітно оновився. Засяяло у його приміщенні нове освітлення, з’явився ще ряд сучасних професійних тренажерів, встановлено три потужні кондиціонери. Тож – незважаючи на погоду, в усі пори року, у комфортних умовах тут із задоволенням і користю для себе займаються юні й дорослі любителі здорового способу життя.

Учасники тенісного турніру (зліва направо): О. Бєляєв, І. Радченко, О. Лєпявко, М. Авраменко, О. Авраменко, О. Милейко, В. Минко.

“Олімп” – це, можна сказати, переважно соціальний проект, ніж прибутковий. Прибутки можливі лише у вигляді оздоровлення та доброго самопочуття відвідувачів спортклубу, котрі щиро вдячні ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП” за облаштування цього закладу. І добре, що й у напрямі розвитку фізичної культури місцевих мешканців керівництво фабрики взаємодіє з міською радою. Під їх егідою-покровителством, за спільної матеріальної підтримки часто проводяться різні заходи і змагання.
Як розповів інструктор спортклубу Віктор Мойсієнко, нещодавно в “Олімпі” було проведено два турніри з настільного тенісу. Перший – серед учнів шкіл району. Перше загальнокомандне місце в ньому зайняли тенісисти Козилівської ЗОШ, друге – Сядринської, третє – міської ЗОШ №4. Відділ освіти райдержадміністрації висловлює подяку керівництву шпалерної фабрики за можливість проведення цих змагань. І дирекція ДЮСШ теж дякує за надані можливості тренувань дітям з обмеженими фізичними можливостями та усім вихованцям спортивної школи. Другий турнір з настільного тенісу – це була першість міста серед чоловіків на призи згаданого підприємства-спонсора і міськради. Переможці були нагороджені цінними подарунками, медалями і дипломами. Перше місце виборов Олександр Лєпявко, друге і третє – брати Михайло і Олег Авраменки.
Традиції атлетичного виховання, робота клубів, участь і здобутки наших спортсменів у міжрайонних, обласних та вищих рівнів змаганнях, проведення заходів різних масштабів, у тому числі на міському стадіоні ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП” – теж заслужено додає місту Корюківці шарму-принадності одного із спортивних осередків Чернігівщини.

Залишити коментар