«ФОРТУНІ» знову пофортунило

mtQQcnnx0mY

18 жовтня на стадіоні «Паперовик» (м. Корюківка) відбувся розіграш Кубка з футболу «Золота осінь – 2014», у якому брали участь чотири кращі команди за підсумками першості району.

Незважаючи на холодну осінню погоду, боротьба за Кубок була запеклою. За підсумками змагань, четверте місце посіла команда «Ветеран» (м.Корюківка); третє – «Відродження»; друге — міський «Фаворит». А переможцем Кубка «Золота осінь» стала корюківська команда «Фортуна».
По завершенню змагань відбулась церемонія нагородження призерів першості району з футболу. Команди, які посіли призові місця, були відзначені медалями, а команда-переможець – кубком. Також визначені кращі гравці першості в різних номінаціях. Кращим воротарем першості став Олег Товстоног («Ветеран»); кращим захисником —Юрій Примачок («Ветеран»); кращим півзахисником – Валерій Литвиненко («Відродження»); кращим нападаючим Ігор Кострома («Полісся», селище Холми), а кращим гравцем першості — Олександр Синюта («Фаворит»).
Також були визначені кращі гравці Кубка «Золота осінь – 2014». Ними стали: Олександр Стельмах («Ветеран») — кращий воротар; Андрій Степанець («Фортуна») — кращий захисник; Сергій Кугук («Фаворит») — кращий півзахисник; Юрій Ананченко («Відродження») — кращий нападаючий.
Організаційний комітет змагань висловлює вдячність спонсорам за підтримку у проведенні Кубка «Золота осінь – 2014».