Футбол

Дев’ять м’ячів побували у воротах ФК «Прилуки»

Корюківська футбольна команда «Фаворит» добре знайома з суперником із Прилук. Дещо раніше під час виїзної гри у їхньому місті зарекомендувала себе як дуже перспективна. Отож і на корюківському стадіоні відразу повела у грі. Перший тайм пройшов при повній перевазі наших спортсменів, які відразу запропонували атакуючий футбол. За першу сорокап’ятихвилинку чотири м’ячі побували у воротах гостей. З початку другого тайму гості намагалися перебудувати хід гри на свою користь, але у них нічого не вдавалося. Навіть кілька несподіваних контратак, які вони спромоглися виконати, не забезпечили бажаного результату. У другому таймі воротареві гостей ще чотири рази доводилося забирати м’ яч із своїх воріт. І тільки один гол прилуччани забили з пенальті, яке призначив суддя (була гра рукою). До кінця матчу лишалося уже небагато, як «Фаворит» забиває дев’ятий гол. З таким хокейним рахунком і завершується матч. Уболівальники, яких прийшло дуже багато, радо вітали земляків-футболістів.

Шість голів у ворота
«Патріота»
Команда «Фаворит» з першого туру упевнено набирала очки. Їй не було рівних у чемпіонаті району. Зустрічаючись у Савинках з холминським «Патріотом», мали перевагу і у першому, і у другому таймах. А тому легко розпечатували ворота суперника, а свої тривалий час намагалися тримати на «замку». Та «сухим» рахунок не залишився: три голи холминці таки забили корюківчанам. Розійшлися з рахунком 6 : 3 на користь «Фаворита».