Хочеш бути дужим і гарним – «Олімп» запрошує!

У останню суботу листопада у Корюківському спортивному клубі “Олімп” відбудеться міжрайонний турнір з настільного тенісу. В попередньому цьогорічному такому змаганні брала участь навіть майстриня спорту з міста Сновська. Подібні планові заходи в СК відбуваються досить часто…

1_01 1_02 1_03 1_04 1_05 1_06 1_07 1_08 1_09 1_10 1_11
Ось і нещодавно тут пройшли змагання з силового багатоборства. Жаль тільки, що місцева молодь не дуже активно відгукнулась на запрошення взяти участь, хоча про змагання було заздалегідь оголошено в усіх міських школах. Та однак спортивний захід став цікавим й напруженим видовищем і дійством.
Дев’ять учасників – юнаки і чоловіки різних вікових (від школярів – до ветеранів спорту) та вагових категорій підтягувалися на перекладині й віджималися на брусах. Результати визначалися у трьох вагових категоріях за сумами виконаних вправ. Переможцями у легкій вазі стали – Максим Носаченко, Денис Тихоновський, Костянтин Ващенко. У середній категорії – Сергій Заяць, Сергій Коноваленко, Владислав Данилюк. Серед важковаговиків –Ярослав Гладченко, Олексій Бєляєв, Олег Милейко. Як і в багатьох інших благодійних справах, меценатом цього змагання було ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”. Фабрика традиційно підтримує спортивні змагання, тож учасники силового багатоборства були нагороджені медалями і отримали корисні призи. За перші місця – високоякісні електрочайники, за другі – термоси, треті – ліхтарики. Хороші призи чекають й переможців майбутнього тенісного турніру. СК “Олімп” запрошує до себе для тренувань і змагань усіх, хто бажає бути якомога довше молодим, здоровим і сильним!

Віктор Мойсієнко,
інструктор СК “Олімп”

Залишити коментар