Холминська «вербиченька» – перша в області!

3 Квітня у Ніжині відбувся Х обласний фестиваль-конкурс виконавців народної та естрадної пісні «Таланти твої, Деснянський краю!». Вихованці Холминського Будинку творчості дітей та юнацтва, а саме фольклорний колектив «Вербиченька», повернувся додому з перемогою, виборовши
І місце серед 36 учасників!

жлд

Фольклорний колектив «Вербиченька» Холминського Будинку творчості дітей та юнацтва. Зліва направо: у першому ряду: Владислав Головій, Віктор Коморний, Андрій Проява, Дмитро Терещенко, у другому ряду: Наталія Кукуюк, Ольга Кожушко, Наталія Єременко, Дарина Деньгуб, Аліна Кубрак, Ольга Нагорна.

Цією радісною новиною з газетою поділилася директор БТДЮ Ніна Коморна. Вона розповіла, що «Вербиченька» підготувала на конкурс 10-хвилинну фольклорну композицію – цикл веснянок у супроводі народних інструментів, «розбавлених» полькою та карапетом. Завзято працювала і налаштовувала своїх вихованців на результат керівник колективу Тетяна Головій. Не останню роль у підсумку зіграли і нові українські костюми та віночки, виготовлені та придбані завдяки Холминському лісгоспу та спиртозаводу. Пальне для поїздки у Ніжин надав щорський підприємець Григорій Божок. Колектив БТДЮ, діти і їхні батьки вдячні людям, котрі підтримують творчий розвиток дітей і не стоять осторонь цієї важливої справи.
…Доки журі підбивало підсумки конкурсу, для гостей і учасників прекрасний 40-хвилинний концерт дали студенти Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, учасники колективу «Народна криниця», у якому співає і донька Тетяни Головій – Аліна, яка пішла у життя маминою стежкою. Тож той день у Тетяни Олексіївни був особливо щасливим: і за донечку – радість і за своїх вихованців – гордість!

Залишити коментар