Холминські школярі спробували військової каші

У Семенівці з 14 по 17 червня тривали обласна «Військово-патріотична гра» та семінар-тренінг «Північний рубіж». Дев’ять учнів Холминської школи віком від 14 до 16 років брали участь у цих заходах.

Протягом чотирьох днів вони грали у страйкбол і спортивні та інтелектуальні ігри, вивчали військові дисципліни, долали смугу перешкод та багато іншого. Навіть дощова погода, великі фізичні навантаження і сувора дисципліна не завадили військовому гартуванню підростаючого покоління. Повернувшись додому, діти ще довго ділилися враженнями та емоціями, що їх просто переповнювали.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради висловлює вдячність семенівським колегам за організацію цікавих заходів військово – патріотичного спрямування. А також щиро дякують Лазертаг-клубу «Classik» (Ніжин), волонтеру і добровольцю  Олександру Салімону (Семенівка), волонтеру і добровольцю Євгенію Приходьку «Сіверська Січ» (Сосниця) та ГО «Дозір «Крук» (Ніжин) за надану можливість взяти участь в такому заході.

Ольга ЗАЩИТА,
начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради

Залишити коментар