Головою райдержадміністрації став Олександр Савченко

У вівторок, 5 травня, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич представив активу Корюківського району нового голову райдержадміністрації Олександра Савченка. Відповідне розпорядження Глава держави підписав 28 квітня.

66_2

 

66_1

Олександр Савченко / Фото Вікторії Савченко

 

О. Савченку – 42 роки. Він наш земляк, уродженець с. Тельне сядринської територіальної громади. Одержав педагогічну освіту, працював вчителем у Сядринській та Савинківській школах, обирався головою Сядринської сільради, очолював у цьому ж селі сільгосппідприємство «Праця». Останні два роки займався підприємницькою діяльністю.

Л.Сахневич наголосив, що відповідну посаду Олександр Миколайович обійняв у непростий час, коли окрім соціально – економічних проблем (розвиток економіки та підвищення інвестиційної привабливості регіону, надання значній частини населення району субсидій, зменшення рівня безробіття, підвищення зарплатні і т.д.), доведеться вирішувати проблеми зміцнення обороноздатності держави, зокрема, забезпечувати п’яту хвилю мобілізації, що нині триває. Першочергове завдання влади на місцях – всебічна підтримка мобілізованих учасників антитерористичної операції на Донбасі, соціальний захист їх та їхніх сімей. А Корюківщина, як прикордонна територія, має утворити надійний захист від сусіда – агресора, протистояти проникненню нелегальної зброї тощо.
Сьогодні до влади усіх рівнів, як ніколи, прикута увага суспільства, тому важливо належно інформувати населення про все, що вдається і не вдається зробити. Відкритість влади – запорука стабільності у регіоні.
Олександр Савченко подякував за висловлену йому довіру, висловив сподівання, що й надалі працюватиме на Корюківщині спільна команда. З призначенням його привітав голова районної ради Віктор Чернуха, зазначивши, що високу планку нашого району вдалося тримати саме завдяки злагодженій роботі усіх гілок влади протягом багатьох років. Переконаний, що так буде й надалі.

Залишити коментар