Громадські роботи з користю для громад і людей

Державна служба зайнятості надає можливість тимчасового працевлаштування як безробітним, так і особам зайнятим трудовою діяльністю. Відповідно до пункту 8 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення» для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних й інших категорій осіб роботодавцями організовуються строком до шести місяців роботи, що носять тимчасовий характер. Для такого виду робіт не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії. З безробітними, які залучаються до виконання робіт тимчасового характеру, укладаються трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів.
Директор Корюківського районного центру зайнятості Олена Тихоновська: «Районним центром зайнятості протягом січня-квітня поточного року залучено 49 безробітних громадян до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру. На мою думку, така можливість тимчасового працевлаштування є дієвою формою матеріальної підтримки шукачів роботи, яка загалом підвищує у них мотивацію до праці».
Громадяни брали участь у роботах з благоустрою територій, ремонту тротуарів, прибирання територій, були залучені в сільськогосподарському виробництві та посадці лісокультурних насаджень. Загалом на організацію громадських робіт витрачено 31,2 тисячі гривень. Це кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Олена ТИХОНОВСЬКА,
директор Корюківського районного центру зайнятості

Залишити коментар