Хто бажає очолити спілку жінок на Корюківщині?

Нещодавно у Корюківці побувала велика група активних жінок нашої області – представниць Спілки жінок Чернігівщини – на чолі з її керівником Іриною Дорожкіною.
Гості агітували створювати аналогічну громадську організацію у нашому районі. Але спочатку потрібно знайти толкову керівницю!
Обласна спілка жінок існує і живе цікавими справами 25 років. Колись була спроба створити й корюківську, але нічого не вийшло. І загалом по області таких громадських організацій усього – 16. Вони відстоюють права жінок, контролюють владу, організовують цікаве дозвілля і навіть захищають чоловіків. Хтось активніше проводить діяльність, хтось числиться на папері, але Ірина Василівна зі своєю командою гарних і успішних леді – намагаються допомогти всім, хто того бажає. Саме тому й приїхали у Корюківку та зустрілися з жінками – керівниками. Розмова була цікавою, але чи піде справа далі? Потрібен очільник – рушій, як і в будь якій справі. Людина, яка схоче жити активним громадським життям, яка здатна об’єднати навколо себе жінок, яка зможе писати грантові проекти і «тягнути» гроші в район. Цьому всьому обласні колеги навчать, проте бажання працювати – звідти не привезуть. Може, хтось сам відгукнеться? Звертатися можна до першого заступника голови райдержадміністрації Анжели Ющенко, яка й приймала того дня гостей, котрі після зустрічі вирушили на екскурсію до Бречі.

Залишити коментар