Хто відповість – за базар?

Проблеми ринку – загальні, й вирішувати їх треба спільно – переконана директор ПП “Торг-СВ” Тетяна Зайцева. Приватне підприємство орендує у міської ради цю ділянку, але є ряд негараздів, що виходять за її межі…

Вздовж тротуару по вулиці Передзаводській поблизу щоденного міського ринку бабусі, молодиці, дівчата, чоловіки продають ягоди, квіти, фрукти, овочі, городину… Хоча торгівля тут заборонена, про що нагадував у розмові з кореспондентом і міський голова Ратан Ахмедов. Є відповідне давно прийняте рішення міськвиконкому про це, а за дотриманням його і належним порядком повинні слідкувати правоохоронці. Це не функції ринку, забороняти торгівлю на вулиці – говорить і Т.Зайцева – це робота дільничних інспекторів поліції. Дирекція ринку може надати вуличним торговцям вільні місця на своїй території, оплата – 1,7 гривні за погонний метр, цього достатньо, щоб стати і торгувати власною продукцією.
Є й інші проблеми, вирішення яких залежить не лише від орендарів ринку – продовжує Тетяна Михайлівна. “Сюди збігаються міські собаки, а кажуть на нас, що це ми їх розвели! Люди викидають цуценят, кошенят, а винні – інші… А якщо сказ, різні інфекції виникнуть? Треба і громадянам, і міській владі, усім разом вирішувати це. Собаки з ошийниками бігають – є ж у них господарі?” І є у дирекції ще один головний біль. За ринковою огорожею, поруч розрослися великі дерева. Ці берези треба обрізати, бо гілля лягає на електролінію, під час буревіїв траплялися і замикання. Готові заплатити за таку послугу, за обпилювання, – каже директор, – але ніхто не береться. А вирішувати треба, не чекаючи погіршення ситуації… Хто ж займеться такими нагальними справами?..

Залишити коментар