І навіть – риба по-казахськи!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вікторія Покрова з малюками-земляками

Коли у багатьох селах раніш існуючі дитсадки давно припинили функціонування (у деяких, правда, знову відкрили чи роблять спроби відкрити), у селі Олександрівці дошкільний навчальний заклад щороку безперебійно дзвенить дитячими голосами. На подвір’ї ДНЗ “Малятко”, як завжди теплої пори, – яскравий квітник з декоративних рослин на клумбах і хороводу непосидючих вихованців!

 Завідуюча Віра Анапрієнко привітно зустрічає газетяра, ділиться новинами свіжими і давніми, та поки що незавершеними… Минулого літа вдалося поставити 11 нових металопластикових вікон за рахунок сільського бюджету, в тих кімнатах дитсадка, де малеча більше часу перебуває – спальні, ігровій. А загалом зо два десятки вікон у закладі, тож потрібно й решту поміняти, як і двері вхідні. Хоча б до зими… Таке й було заплановано, вдалося б тепер зробити!

А ще на початку червня і в “Малятку” буде свій випускний бал! Восьмеро вихованців проводжатимуть до першого класу школи. Дитсадок відвідують 23 дітей, причому п’ятеро привозять з сусідньої Забарівки. Умови тут для перебування і розвитку малюків створені хороші. Скажімо, з харчуванням проблем нема. Город он свій посадили, різних овочів достатній асортимент вирощують. І готувати смачні страви є кому. В допомогу їхньому кухарю – саме відбуває практику студентка Сосницького професійного аграрного ліцею Вікторія Покрова. Дівчина місцева, навчається на кухаря-кондитера.
І розповідає Віка, що готує перші страви – борщі український та зелений, суп рибний. А то може й більш вишукані наїдки приготувати! Он рибу по-казахськи запікала у духовці, коли філе з цибулею, морквою та іншими смачними приправами шарами викладаються і дітками потім із задоволенням поїдаються! У їхньому дитсадку бажаючим навіть добавку дають, такі “бонуси” не скрізь і у великих містах є! Тож хай ростуть вихованці розумні та здорові!

Залишити коментар