І влітку можна на «лижах» кататися

Багато корюківчан і гостей зібралося подивитися на показові виступи десятьох вихованців наумівської лижної школи, які вийшли на центральну частину міської вулиці Шевченка на лижоролерах. Їх виступи коментував тренер обласної школи олімпійського резерву Олексій Погуляй. Наумівська лижна школа знаменита тим, що у її числі є чемпіони України, призери всеукраїнських змагань та чемпіони області. OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Стартували найбільш імениті, зокрема, чемпіони України Дмитро Драгун, Олександр Чалик та Іван Ісаченко. Спринт – сто метрів. Вони та інші змагалися по двоє-троє. Потім вийшли Катерина Корінь, Кристіна Муха, Олексій Кирик, Тетяна Метла, Дмитро Петрик та Аня Метла. Молодь демонструвала свій спортивний характер та чим саме привабливий лижний спорт. Показовий виступ тривав близько двадцяти хвилин.
А в цей час на пляжу розгоралася боротьба на волейбольній площадці. На зустрічі послідовно виходили три збірні (самоорганізовані) команди по чотири спортсмени. Більше це було схоже на парковий волейбол. З перших хвилин сильнішою заявила про себе «Фортуна», яка обіграла «Гімназію» з рахунком 2 :0. Потім зустрілися «Гімназія» з «Перемогою». Спочатку уперед прагнула вирватися «Гімназія», і вона грала більш зібрано, виборола першу перемогу. Та потім ініціативу перехопив суперник. Отже, дві наступні партії були за «Перемогою». За підсумками перше місце заслужено дісталося «Фортуні», друге – «Перемозі », а третє – «Гімназії».