І знову – про містки у парку

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Це вже стало наче традицією (правда, не зовсім доброю) – кожного року телефонують міські жителі до нашої редакції зі скаргами на поганий стан двох поруч розташованих, паралельних містків через річечку в парку за автостанцією. Кореспонденти пишуть критичні замітки із палкими закликами відремонтувати ті переходи, комунальники їх лагодять і на деякий час пристрасті вгамовуються.

Потім знову містки приходять у неналежний стан – від посиленої експлуатації досить густим пішохідним і двоколісним транспортним потоком або ж “з допомогою” місцевих нехлюїв, і в газеті з’являється чергова інформація-сентенція на тему благоустрою. Уже й до свідомості міських депутатів і підприємців-благодійників дехто звертався із проханнями посприяти. Та справа корінним способом не поліпшується.

Ось і цими днями подзвонила якась жінка та “від імені мам і бабусь з вулиць Колгоспної, Кірова, Перемоги” зажадала, аби редакція вплинула на найшвидше відновлення тих містків! Воно й справді – прийшли ті переправи через притоку річки Бречиці майже у непридатність для користування. Дощаний поміст-настил одного містка зовсім струхлявів і по ньому ніхто не ризикує переходити, а у другому теж з’явилися дірки. Кореспондент при нагоді запитав думку виконуючого обов’язки начальника Корюківської житлово-експлуатаційної контори Володимира Бойка про можливість ремонту переходів. Він відповів, що лагодити їх треба капітально. “Підлатування” кожного року вистачає ненадовго. Настил замінити – потрібні товсті дошки. З металу зробити б, але… Крали й металеві перила на містках, доводилося їх відновлювати-зварювати з різних відрізків. Комунальники таки ж, напевне, відремонтують важливу для людей міжвуличну артерію. Якби зробити її якомога міцнішою, щоб не повертатися до цієї теми кожні півроку! От хіба від доморощених вандалів убережеш?! Може, могли б взяти шефство над містками підприємці, котрі мають свої об’єкти тут же поруч, у парку?..

Залишити коментар