Книжкова весна у Корюківці

Корюківська міська молодіжна організація «Альтернатива» за участі та підтримки центральної районної та дитячої бібліотек провели культурно-просвітницьку акцію «Читай українське», присвячену Дню книги.DSCF1821 DSCF1820DSCF1829 DSCF1826

На ній мешканці та гості міста змогли познайомитися з новинками літератури, придбати до власної бібліотеки пізнавальну літературу.
В рамках акції працівники книгозбірні провели читай-ярмарок «Книжкова весна у Корюківці», бліц-опитування: «Що таке бібліо­тека»», презентували добірку сучасної української літератури, яку всі охочі мали змогу безкоштовно почитати за умови запису до бібліотеки. Особливою популярністю користувалася викладка «Квітневий розмай літераторів Корюківщини», на якій учасники заходу змогли познайомитися з творчим доробком місцевих письменників: Віктора Божка, Анатолія Хоменка, Ольги Лантух, Наталії Хоменко, миколи Іллюченка, Любові Грищенко, Ганни Пономаренко, Ігоря Халімана, Зої Шматок та інших знаних письменників рідного краю. Дітвора найчастіше зупинялася біля розкладки під назвою «Вам, дорослі і малята, нові книжечки до свята». Там можна було знайти казки, цікаві розповіді про неймовірні, але реальні наукові відкриття. Дійсно, минуть роки й віки, але книжка й надалі лишатиметься джерелом пізнання світу і життя.

Віктор ТАТАРИН

Залишити коментар