Коли подешевшає бензин?

670-benzУ нашому районі, який є протяжним за територією, працює чотири заправки. Фахівці з нафтопродуктів кажуть, що в цілому достатньо для регіону, який перетинають дороги обласного і міжрайонного значення, і у власників, підприємств, малого бізнесу, коли разом взяти – набереться понад чотири тисячі автомобілів, тракторів, мотоциклів та мопедів.
Кожного дня для такої кількості автомототехніки потрібні бензин і дизпальне. Ще наш район щодоби перетинає від півтисячі до тисячі автомобілів, а в літній період ця цифра росте. Більшість власників автомототранспорту купує бензин чи дизпальне саме у невеликих регіонах, як наш, де ціна на нього на гривню, навіть на півтори нижча. Водій Григорій Кравченко розповів газеті: «Поїхав я у перших числах травня на Київ, свою іномарку заправляю частіше на корюківських АЗС. Про ціни на нафтопродукти достатньої інформації не мав. Виїхавши з Чернігова, на київській трасі, де багато автозаправок, помітив, що пальне помітно дорожче – на 1-1,50 грн. І чим ближче доїжджав до столиці, ціни не радували. Довелося заправитися і відповідно переплатити».
У Корюківці три автозаправки, а одна – біля Холмів. Дехто з автовласників холминську подумки «вилучає» зі свого списку, ніби її нема. Але вона працююча, і належить Щорському товариству «Астра», у якого загалом у нашому районі їх дві, ще одна у Корюківці на Олексіївці. Це товариство також володіє двома автозаправками у сусідніх районах: біля селища Березне і в Щорсі.
Починаючи з квітня, ціни на нафтопродукти стабілізувалися. Так стверджують фахівці усіх трьох автозаправок, які діють у нашому місті. Проте, багато власників техніки все ж ціни на бензин і дизпальне вважають високими. Хоча розуміють, що не самі автозаправки накручують—їх утримує ринок нафтопродуктів, тому за виробниками пального, особливо за цінами, повинен стежити Антимонопольний комітет. Наші громадяни хочуть одного, щоб він розібрався, наскільки необґрунтовано чи обґрунтовано завищені ціни і чи є на це об’єктивні причини?
На думку автовласників, більший «обіг» пального на двох автозаправках міста – в «Оласі» (вул. Г. Костюк) та «Астрі» (мікрорайон Олексіівка), які діють на важливих автошляхах – на Мену, забарівський «кущ» та Щорс, Чернігів. Вони є більш потужними, давно працюють, а тому й особливої реклами не потребують. Схоже, «Олас» на ринку нафтопродуктів Корюківського району прагне бути лідером. Тут намагаються довести майже все до євростандартів, зокрема, якість пального. Започаткували акцію (розіграш), яка стимулює покупців, та й самі працівники АЗС проводять роботу по залученню нових клієнтів. На цій автозаправці сьогодні ціни дещо нижчі, порівнюючи з іншими. Проте, на корюківському ринку нафтопродуктів особливих змін не відбувається, переконані автовласники. Люди чекають на суттєве зниження ціни. А загалом же на усіх чотирьох заправках району вони такі: 92- ий коштує 18 грн. 50 коп., 95-ий –19 грн. 20 коп., дизпальне -19грн. 90 коп. У всіх тримаються майже на одному рівні, окрім «Оласу», де вони на 5-10 копійок – нижчі.

Залишити коментар