Кому заважають костянтинівські хати?

26155-1u

У нежилих сіл і хуторів – сумна доля. Колись тут вирувало життя, жили і працювали люди, народжувалися діти. Сьогодні ж про це можна тільки здогадуватися, оглядаючи покинуті обійстя, зарослі бур’яном. Однак, ці сумні куточки – надзвичайно дорогі серцю тих людей, які їх колись залишили. Минулого тижня хтось нещадно розправився з такою пам’яттю у хуторі Костянтинівка Прибинської сільської ради.

Ні з того, ні з сього загорілися дві хати, криті соломою. Та, схоже, без людської участі тут не обійшлося. Загоряння запримітив житель Прибині, який їхав у цей час по яблука і побачив, як з місця пожежі втікала людина. Утікач миттєво зник у заростях, а сільчани – запі-дозрили підпал.
Корюківські рятувальники, які отримали повідомлення про пожежу, скерували на місце події прибинську пожежно-сторожову охорону. Та у таку суху погоду сільським вогнеборцям вже нічого не залишалося, як лише почергувати біля дотліваючого житла – все згоріло вщент. Пізніше згарище оборали трактором, аби не допустити займання сухої трави, – та й поготів.
За словами прибинського сільського голови Петра Рябця, на сьогодні у хуторі Костянтинівка не проживає жодної людини, хоча за документами і числиться одна. Залишилися лише чотири нежилі хати…

Залишити коментар