Конфлікт на морі

Чи можна записатися на море? Можна, але не треба.Тому що інколи обіцянки розходяться з ділом.

Ми теж записалися на відпочинок до Коблевого через туристичне агентство «Мир» з 12 по 20 липня. Сіли в комфортабельний автобус і поїхали. Ніхто нам ні чаю, ні кави, ні пледів не пропонував. На під’їзді до місця призначення Ліна почала розказувати, що й про гарячу воду домовилася, і про знижку на білет в дельфінарій. А ще сказала, щоб навіть не цікавилися цінами в інших пансіонатах і базах – там дорого. Швиденько зібрала гроші, всіх розселила по кімнатах – і про свої обіцянки забула. Зайшли ми в кімнату №23. Схоже, це приміщення як облаштували у радянські часи, так нічого не мінялося. Тим паче, з двомісного номера зробили тримісний. Ліжка старі, пружини давлять у спину, два стільці металеві з дерев’яними перетинками, одна тумбочка (дверцята чиркають по підлозі), малесенький столик, на якому можна тільки чаю попити. Поламана шафа. Двері і вікна, схоже, тримаються на кількох шарах фарби. А на балкон взагалі не відчиняються, бо просіли. Штори пришиті до палки, яка прикріплена цвяхами.
Оговтавшись за два дні від шоку, пішли до адміністрації. А там відповіли, що навіть не підозрювали, що в них є такі жахливі номери і почали вибачатися. А ми теж не підозрювали, що в цьому пансіонаті є кращі номери. І вони були замовлені, як сказала потім Ліна, заздалегідь. Але ж і ми записувалися не за день до від’їзду, і фотографії кімнат вона показувала дуже гарні. Та й ціна на всі номери була однакова. Подзвонили Ліні, і почалося… У кінці розмови: «Машо, пішли, що ти з тими пенсіонерами розмовляєш». Ще й додала: «Будете виступати, то додому на задніх сидіннях поїдете».
Дівчино моя, які твої роки… Але цей період у житті і тебе чекає… Запропонували Ліні віддати гроші за одну людину, позаяк проживали утрьох у двомісному номері. На що вона відповіла, що гроші проведені по банківських рахунках. У чому ми дуже сумніваємося. У день від’їзду кімнати треба було звільнити о 8 –й ранку, бо о 10-й прибувала наступна група. Хто встиг, позакидав у багажне відділення свої валізи – і бувай здоровий до 16.00. Йди куди хочеш і роби що хочеш. А як бути тим, хто з дітьми? Хто не встиг поставити в автобус речі, змушений був сидіти на чемодані цілий день. Згодом на наше запитання до водія: «Чи довезе додому, бо за кермом сам їхатиме всю ніч?», відповів, що коли не подобається – можна їхати поїздом або летіти літаком…
Стосовно моря. До нього йти доводилося далекувато. Весь берег заставлений «бананами», водними велосипедами, катамаранами, парашутами. Пляжі – лежаками, орендувати найдешевший коштує 30 грн., та критими терасами (70 – 150 грн.). Не хочеш купувати, засмагай стоячи, бо лягти на пісок ніде. Пишемо про все це, щоб люди знали й зворотній бік медалі відпочинку на морі…

Від редакції:
Ми попросили представника турагенства «Мир» Ліну Гончаренко прокоментувати листа, що надійшов до редакції. Дівчина відповіла: «Зазначені факти не відповідають дійсності, і їх не те що читати смішно,а й навіть уявити. Всі наші відпочиваючі самі вже зробили свої висновки,а їх більше тисячі. Туристичне агентство «Мир» бажає всім гарного відпочинку, та чекаємо на вас у наступному році: Сластьонова Л.Ф., Кожановська О.А.,Руда В.В. З повагою – Ліна Гончаренко».

Л.Ф. Сластьонова,
О.А. Кожановська, В.В. Рудая

Залишити коментар