Конкурс КВК: повний зал веселощів!

Короткі виступи та велике задоволення

Мабуть, це єдиний з “пережитків минулого”, з яким не хочеться розлучатися! Уже й соціалізм з людським обличчям пережили, і декомунізацію відчуваємо, і новий капіталізм збудували… А конкурси веселих і кмітливих як започаткувалися у шістдесяті роки минулого століття, так і живуть донині. Бо не перевелися такі люди й серед старшого покоління, ще хоче і вміє – дотепно, з іскрами ерудиції та спалахами інтелекту жартувати молодь!

Зайшли до редакції районної газети енергійні корюківчанки Вікторія Тихоновська і Наталія Колобашкіна. Розповіли про свою участь і враження від нещодавнього грудневого конкурсу КВК. Почули вони про нього і не змогли залишитись осторонь. Як же так – на весняному подібному конкурсі, де у нашому місті змагалися приїжджі команди за кубок мера Корюківки, не було місцевої команди! На нашій землі – і без нас?! Хто знає цих жінок – той знає, що вони це так просто залишити у спокої не могли!
Залучили Андрія Тосенка, керівника пошти, у його кабінеті навіть перші репетиції починали. Потім Центр дитячої та юнацької творчості надав приміщення, за що вдячні дуже, як і Катерині Колмик, котра як звукорежисер допомагала в озвучуванні виступів. А фотограф Віктор Пилипенко забезпечив знімки і відеозйомку, місцевий журналіст Андрій Навродський допомагав у підготовці сценарію, підкидав ідеї… Молодіжна рада при міськраді підключилась. Особлива вдячність – міському голові Ратану Ахмедову, котрий не тільки в усьому сприяв, а й сам був задіяний у виступах! Гравці білоруської команди не вірили нашим, що це справжній мер, думали – то молодий чоловік грає роль! А як узнали правду – шоковані були. Бо у них не прийнято таким високоповажним панам-посадовцям (чи товаришам?) так невимушено вести себе у молодіжних заходах. І ще погано, що на їхній же митниці при перетинанні кордону дуже довго тримали команду сябрів. Мабуть, надто серйозні митники не могли зрозуміти мети гумористичної місії своєї молоді…
Наталія каже, що хоча вік у неї вже не юний, але грала вона і всі так, що “порвали зал”, і підтримка глядачів була величезна. Там одне відео на початку конкурсу чого варте – це справжня комедія у дусі Леоніда Гайдая. Жарти нашої команди були всі на місцеву тематику, соціального і громадського спрямування. І про “ЗАГС”, і про фабрику, про банки і про самого міського голову! Сміху-реготу справді було – повен зал. А сценарій самі при підготовці “на ходу” придумували. І хоч чернігівські організатори обрізали їхні номери, змушували втискатися у регламент виступів (при цьому інші команди чомусь виступали значно довше), але корюківчани загалом задоволені. І собою, і гостями. До речі, конкурс був міжнародним, на зимовий відкритий кубок КВК! Брали участь вісім команд: наша – “КРК-Мікс”, “Ірпенчани”, “Шпалери від Валери” (представилися, кажуть Наталія і Вікторія, що з … Тютюнниці, але насправді – збірна), ВКВ, “Другая команда”, “Ой, все” (начебто аж з Ашгабату, Туркменістану), “Маленька таємниця” (м. Рівне) і “Кляки” (Білорусь). Усі прибулі команди – імениті, учасниці різних відомих конкурсів, з ними тягатися було непросто. Наші глядачі опісля засипали наших же учасників дзвінками, що їх “зарізали”. Але корюківчани виступили достойно. Ратан Ратанович заключне слово добре сказав! Вікторія Тихоновська, Наталія Колобашкіна, Роман Аряп, Андрій Тосенко, Роман Іващенко, Дмитро Огієнко зіграли як слід! До речі, студент наш Діма відразу після КВК виступив на Кубку Півночі з пауерліфтингу та окремих вправ у Чернігові й зайняв перше місце у цих змаганнях, з чим його й вітають друзі!
Вони задоволені своєю участю, хоча й здібного сценариста у них нема, і заготовили багато гумористичного матеріалу – але обмежили їхній виступ п’ятьма хвилинами (зал та інші команди навіть дивувалися – так же класно виступають, чому ж мало?!), і засмучує байдужість декого, хто відмовляв у підтримці. Та наступного разу, кажуть, націлюватимуться на перемогу! Премію свою командну передали молодій жінці на лікування, щоб вона могла ще багато років посміхатись на їхні жарти…

Залишити коментар