Конкурс медсестер

Оксана Рябець отримала планшет «Аsus», а Юлія Єрмоленко – премію

З Чернігова до Корюківки з конкурсу професійної майстерності повернулися медики Оксана Рябець і Юлія Єрмоленко, які зайняли відповідно третє та п’яте місця серед 35 учасниць з двадцяти чотирьох районів Чернігівщини. У змаганні взяли участь і досить представницькі команди з Ніжина, Прилук, кількох селищ та лікарень з самого Чернігова.

Юлія Єрмоленко

Оксана Рябець

– На ваш погляд, як був організований конкурс? – запитую Оксану, медсестру відділення інтенсивної терапії та анестезіології (реанімація).
– Вважаю, що змагання медиків з професійної майстерності проводилося досить організовано. Були створені належні умови, навіть кожна команда мала групи підтримки. Корюківська складалася з головного лікаря Сергія Пивовара, голови профкому Тетяни Веретенник та кількох працівників реанімаційного відділення.
– У скільки етапів він проходив?
– У два етапи. У теоретичному – ставилося сто запитань. На них потрібно було відповісти за сто хвилин. Мені вистачило цього часу. Я набрала 99,6 бала, тобто відповіла на більш ніж 99 запитань. У першому етапі змагань зайняла 5 місце, це досить високий результат з огляду на те, скільки прибуло команд – учасниць. Від нашого району було дві учасниці – я та медсестра Центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Єрмоленко.
– Що найбільше запам’яталося та, можливо, підштовхувало?..
– Стимулювало активніше справлятися з завданнями те, що конкуренти, а це молоді медики з обласної лікарні, досить активно відпрацьовували кожне завдання у другому практичному етапі. Мені випало – серцево-легенева реанімація. Згідно з практикою надання медичної допомоги, тут враховуються правильність і відповідність виконання навички, час. Я продемонструвала свої знання на навчальному манекені і отримала найвищу оцінку. За результатами двох етапів увійшла до трійки лідерів – у мене третє місце. Як переможець конкурсу, отримала у подарунок планшет «Асмус», німецьку косметику, сертифікат від фірмового маркету «Єва».
Спілкуємося з другою конкурсанткою Юлією Єрмоленко.
– Юлю, а як у вас тривали змагальні етапи?
– Я у такому престижному обласному конкурсі брала участь вперше. Готувалася до нього досить серйозно: щось мені ще раніше підказали ближні колеги, доводилося повторювати і теорію. У першому етапі – сто тестових запитань, на які я відповіла за 12 хвилин і кілька секунд. Це був один з найкращих результатів, що й вивів мене відразу на третє місце. А перше і друге місця дісталися медсестрам Чернігівської обласної лікарні. У другому етапі розгорнулася безкомпромісна і цікава боротьба. І до останніх хвилин не було відомо, хто ж стане лідером. Було, що першими ішли чернігівські медики, потім їх змінювали інші. Я витягнула білет з запитанням «Як визначити групу крові»? Досить швидко продемонструвала техніку розв’язання завдання. За результатами двох етапів мені дісталося п’яте місце. Мене відзначили грамотою і грошовою премією.

Залишити коментар