Корюківська ДЮСШ – на другому місці з легкої атлетики

У травні Корюківська ДЮСШ посіла третє загальнокомандне місце серед дорослих та вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл в обласних змаганнях з легкої атлетики. А вже у червні упевнено відвоювала – друге!
Далі буде? – оптимістично поцікавилася редакція в одного з тренерів ДЮСШ Романа Лисіка.

Легкоатлети Корюківської ДЮСШ

Богдан Ніколайчук, Дмитро Карпенко

– Не лише сподіваємося, а й працюємо над цим! – відповідає Роман Григорович. – Через це і весняно-літній легкоатлетичний сезон, який тривав протягом травня – червня, видався плідним, бо над покращенням власних результатів постійно працюють як юні спортсмени, так і педагоги. Зокрема, до цього сезону дітей готували троє тренерів з легкої атлетики: Микола Кукуюк, Андрій Сахута і я. До речі, Андрій Олександрович нарівні з вихованцями відстоював честь нашої спортивної школи безпосередньо у змаганнях. Наші діти, молодці, не підвели!
– Розкажіть про їхні досягнення…
– У квітневому командному чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу та чемпіонаті області з легкої атлетики серед ДЮСШ наші атлети виступили успішно. Зокрема, Дмитро Карпенко здобув перемогу у бігу на дистанцію 3000 метрів, а Євген Сотник – на 5000 м. У Богдана Ніколайчука – ІІІ місце у бігу на 800 м. Дмитро Сухий має І місце зі штовхання ядра.
У травні вихованці дитячо-юнацької спортивної школи теж показали високі результати. Так, Дмитро Сухий виборов ІІ місце у штовханні ядра, Анастасія Рябчун посіла ІІ місце з бігу на 100 м, Яна Машталір – ІІІ місце з бігу на 3000 м, Назар Усенко переміг у стрибках у довжину. Другі місця у різних змаганнях вибороли: Євген Сотник (біг на 3000 м), Павло Кошовий (штовхання ядра), Дмитро Космач (метання диску). Команда у складі Анастасії Рябчун, Ярослави Коваль, Альони Савченко та Катерини Богдановської посіла ІІІ місце в естафеті.
8-9 червня у Чернігові перші місця з бігу на дистанції 1500 і 3000 метрів знову забрав Дмитро Карпенко! У естафеті (4х400м) команда юнаків та чоловіків у складі Дмитра Карпенка, Андрія Сахути, Максима Дяченка і Дмитра Бабича виборола І місце, команда дівчат (Анастасія Рябчун, Поліна Васько, Ірина Митрофанова, Валерія Авраменко) – ІІ місце. У стометрівці серед дівчат А. Рябчун стала другою, Я. Машталір – третя з бігу на 3000 м, третьою з метання диску – Анастасія Авраменко.
До слова, від імені усього колективу Корюківської ДЮСШ хочемо висловити вдячність відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради за надання транспорту для підвозу спортсменів та харчування дітей.
– Спортивній школі є ким пишатися! Але ж і підшукувати резерви треба постійно, бо діти закінчують школи, від’їжджають з міста…
– Так, цьогоріч двоє наших перспективних спортсменів-легкоатлетів – випускники. Це Дмитро Карпенко і Богдан Ніколайчук, які неодноразово ставали переможцями у спринтерських дистанціях. Тренери школи бажають їм успіху при вступі до омріяних навчальних закладів і сподіваються, що спорту вони не полишать і надалі! Як, наприклад, ще один наш випускник, а нині студент Чернігівського політехнічного інституту Євген Сотник, який теж є неодноразовим призером області з бігу на 1500 і 3000 метрів. Нині Женя випробовує себе і на більших дистанціях, бере участь у різноманітних спортивних змаганнях, захищаючи честь інституту (де його тренує Володимир Рябов) і нашої ДЮСШ.
Але дівчата теж не пасуть задніх! Відповідальні і наполегливі Анастасія Рябчун, Вероніка Борисенко, Анастасія Туз щоразу долають призові сходинки різних спортивних змагань, найчастіше – з бігу і стрибків у довжину. Дивлячись на успішних старших спортсменів, не відстають і менші. Це неабияк стимулює! А решта – лише за власною працею…

Залишити коментар