Корюківські медики вибороли друге місце!

В останню суботу травня на чернігівській лижній базі відбулася обласна спартакіада медичних працівників, у якій взяли участь команди з різних закладів охорони здоров’я Чернігівщини. Корюківський район представляли 16 учасників, мірялися силами в усіх видах змагань: міні – футболі, волейболі, настільному тенісі, бігу на дистанції 500 метрів, грі в шашки. І наші земляки вибороли почесне друге загальнокомандне місце, поступившись лише колегам з обласної лікарні. Щоправда, їм увесь час на п’яти наступала команда другої міської лікарні, але у підсумку вона стала третьою.
Цікаво й те, що у фінал корюківські спортсмени потрапили, оминувши відбірковий тур. Бо сосниччани, з якими наші мали зустрітися напередодні – здалися без бою. А загалом наші медики завжди гідно виступають на такого рівня змаганнях. Торік спартакіада не проводилась, а у 2016 році ми вибороли четверте, у 2015 і 2014 – перші місця.
Профспілковий комітет та адміністрація райлікарні висловлюють подяку за підготовку команди до спартакіади Володимиру Ментію, а також особисто кожному учаснику змагань.

Перший зліва – лікар-онколог Олександр Олефіренко, ІІ місце з тенісу серед чоловіків

Леонід Давидов, заступник головного лікаря Корюківської ЦРЛ з економічних питань

Анастасія Корюка, медична сестра відділення інтенсивної терапії  та реанімації Корюківської ЦРЛ –
учасниця спартакіади медичних працівників

 

Залишити коментар