Корюківські пенсіонери підкорили говерлу і сплавлялися гірською річкою!

З 6 по 11 червня п’ятдесят корюківчан побувало у Львові і на Закарпатті. Це були переважно пенсіонери, які користуються послугами терцентру, а також працюючі пенсіонери і молодь. Однак, найбільшими відчайдухами виявилися саме люди літнього віку!

Протягом чотириденної екскурсії ми побували у Львові, відвідали його старовинну частину з чудовими замками і фортецями, помилувалися замком «Паланок» у м. Мукачевому. Місто Берегове запам’яталося оздоровчим комплексом «Косино» – з термальними водами, басейнами з гарячою і холодною водою, лазнями, ін., а також екскурсією на виноробний комплекс «Чизай», де мали нагоду продегустувати 10 видів вина. Своєю візитною карткою закарпатські винороби вважають легендарне десертне біле марочне вино «Троянда Карпат».
Та найекстремальніший відпочинок був ще попереду! Спочатку було сходження на найвищу гірську вершину України – гору Говерлу. Якщо комусь здається, що зійти на Говерлу – це легко, нехай спробує! Утім, наша група, включаючи найстарших, яким по 60-70 років, з честю здолала цей маршрут. Це надзвичайні емоції і враження! Ми дуже вдячні молодим людям, які з повагою поставилися до нашого віку і весь час були поряд, підтримували і допомагали, особливо при спуску з висоти понад 2 тисячі метрів. Дуже дякуємо Жанні Молодченко і її сестрі Оксані з чоловіком Сергієм з Білорусі, Людмилі Мішурі, Наталії Приходько, Андрію Науменку, а також Олені Малиш та всім іншим.
Потім понад 12 кілометрів сплавлялися на рафтах гірською річкою Чорний Черемош. Для багатьох це був перший досвід такого екстремального відпочинку. Дорогою додому відвідали ще й водоспад у Яремчі, помилувалися природою, набралися вражень, пофотографувалися, скуштували закарпатських та угорських страв…
Від імені всіх учасників хочемо подякувати організатору поїздки Наталії Колобашкіній. На таку незабутню подорож ми навіть не очікували! Наталія Миколаївна, як досвідчений турист і куратор, підтримувала нас, допомагала і у прямому сенсі – несла відповідальність за кожного! А ще у нас був просто класний водій Микола Петрович Шулім, який майстерно і професійно здолав усі дороги від північних областей до західних. До слова, якість доріг у тих живописних гірських краях залишає бажати кращого…

Ніна Афоніна, Ніна Сіра,
корюківчанки

Залишити коментар