Корюківських скрипалів запросили у Болгарію

Школа мистецтв ім. О.С. Корнієвського з року у рік має високі показники своєї роботи, щоразу їх покращуючи, удосконалюючи майстерність юних талантів. Велике спасибі учням, викладачам, батькам і меценатам, які докладають зусиль для нових звершень!

5 листопада за сприяння голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка та генерального директора агрохолдингу «Урожай» Олександра Левицького ансамбль скрипалів «Віоліночки» взяв участь у концерті переможців Міжнародного інтернет-конкурсу дитячої струнно-смичкової музики «Чарівні смички», який відбувся у Києві. Наші музиканти яскраво вирізнялися у віночку знаних шкіл Києва, Чернівців, Тернополя, Маріуполя, Одеси та ін., гідно представивши Корюківку на святі.
З перемогами повернулися з ІХ Регіонального конкурсу-фестивалю молодих виконавців естрадної сучасної пісні «Осінній зорепад» учні викладача класу сольного співу Тетяни Тарабенко – Ольга Деньгуб і Дмитро Нагорний з філіалу селища Холми, виборовши перші місця. Дипломами лауреатів відзначені членами журі Аліна Веретенник і Яна Васильченко.
А 12 листопада творчий музичний десант Корюківської школи мистецтв у складі ансамблю духових інструментів, ансамблю скрипалів «Віоліночки» та піаністів побував у Чернігівському філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, де відбувся 63-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді «Осінні «Зоряні мости». Серед 45 учасників – солістів та колективів – Корюківка була на висоті! Журі високо оцінило роботу наших дітей і викладачів. Так, І місце виборов ансамбль духових інструментів (керівник – Олександр Циганок), І місце – Нікіта Лесуненко (фортепіано, викладач Ірина Мостович), І місце – Софія Борисова (фортепіано, викладач Олена Петрикей), ІІ місце – Вероніка Кугук (скрипка, викладач Олена Мельничук). Переможці, які посіли перші місця, отримали сертифікати на 50 євро.
А Гран-прі фестивалю та сертифікат на 1000 євро для поїздки у дитячий творчий табір «Вместе» (Болгарія) майстерно виборов ансамбль скрипалів «Віоліночки» (керівник Олена Мельничук)! Сподіваємося, болгарське місто Кітен, де юні таланти відпочиватимуть і ділитимуться творчими здобутками, незабаром дізнається про українську Корюківку і її обдарованих дітей.
29 листопада у Палаці культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді у м. Чернігові відбувся ХІІІ обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» серед дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей учасників АТО. Шестеро юних мешканців Корюківщини представили свою творчість і були відзначені журі. Корюківчани-художники: Олександр Кузюра та Ілля Авраменко вибороли відповідно І і ІІІ місце у номінації «Живопис». Заявили про себе і четверо дітей з філіалів школи мистецтв. Так, Кіра Кукуюк з Холмів завоювала ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал». Яна Васильченко і Вікторія Гладченко (вокалістки з Холмів), а також баяністка з Наумівки Олена Грибенчук отримали дипломи за участь. Взагалі у конкурсі взяли участь 170 талановитих дітей області, і ми раді, що наші діти теж спробували сили і продемонстрували свою творчість. Поїздка на конкурс стала можливою завдяки спонсорській допомозі Віктора Мурая, генерального директора ПАТ «Слов`янські шпалери – КФТП». Спасибі!1_1 1_2 1_3 1_4 1_5 1_7 1_8

Алла СУХОМЛИН,
директор Корюківської школи мистецтв
ім. О.С. Корнієвського

Залишити коментар