«Кошти спрямуємо на ремонт тротуарів та введення у дію нового кладовища»

«У центрі міста погарнішало. Виконані ремонти твердого покриття частини центральних вулиць. Цього року міська рада більше докладає зусиль… А розповіли б ви на сторінках газети, скільки буде капітально відремонтовано тротуару по вулиці Шевченка, яка його буде протяжність? Що додаткове робитиметься у місті?»OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Саме ці запитання ми отримали по редакційних телефонах або їх було почуто серед людей у місті і, зрозуміло, адресували їх люди газеті. З ними було ознайомлено працівників міської ради, звернулися і до голови.
Ігор Матюха відповів так:
– Про капітальний ремонт тротуарів по центральній вулиці Шевченка міська рада, її депутати думали і турбувалися давно. Обговорювали цю проблему на сесіях, та не завжди вистачало коштів або були інші причини. Уже позаторік чи торік мали б виконати заплановане. І кошти такі у 2014 році відшукали, та казначейство їх не пропускало. У цьому році ця фінансова організація працює стабільно, проблем не виникає. Тому й відновили роботи по облаштуванню тротуару. Його буде відремонтовано від «Олімпу» і до повороту на щоденний ринок. Так поки що заплановано. Замовник ремонтних робіт – міська рада. Якщо на сесії прозвучить пропозиція—продовжити ремонт тротуару та доріг у місті далі і будуть під це кошти, то, думаю, депутати підтримають.
– Чи буде пуск першої черги кладовища цього року?
– Над цим працюємо, хоча його могли б запустити в дію ще минулого року, та кошти знову – таки не проходили через казначейство. Торік міська рада могла б відремонтувати і дамбу та виконати ряд іншого для міста, але з відомих фінансових причин не вийшло … У цьому році наповнення бюджету іде стабільно, ми багато чого виконали, що стосується першої черги. Сподіваємося, що кладовище буде запущено у дію. Кошти і надалі спрямовуватимемо на розв’язання міських проблем.

Залишити коментар