Ковбаса під кофточкою, або як вчителька намагалася обікрасти маркет?

Дзвінок у редакцію

До анонімних дзвінків у редакцію ми давно вже звикли. Але цей був особливим. Телефонувала інтелігентна жіночка, нікого не ображала, розповіла про випадок, свідком якого стала у супермаркеті. Покупчиня поцупила батон ковбаси, сховавши її під кофтинкою, під жіночими принадами. Дрібною злодюжкою виявилася вчителька однієї зі шкіл міста. Навіть ім`я та прізвище назвала. «Вона ж виховує наших дітей, як так можна? – чулося у слухавці, – труднощі у житті бувають у всіх, і різні, але щоб педагогу, який має сіяти мудре і вічне, так низько опуститися…»
Ми вирішили перевірити цю інформацію і звернулися в міліцію. Та з`ясувалося, що подібні інциденти зазвичай оминають правоохоронні органи і вирішуються у стінах продовольчої точки. Керуючий супермаркетом Ігор Зінкевич до нас не вийшов, натомість його заступниця – мила дівчина Ольга пояснила, що інформацію про подібні інциденти вони не розголошують, щоби не псувати репутацію своїх клієнтів. «Ну, поцупила ковбасу, оступилася, іншого разу так не робитиме», – додала працівниця магазину. А «завсігдаті» цього ж магазину нам розповіли, як кількома тижнями раніше, ще одна корюківська вчителька намагалася непомітно пронести повз касу пляшку горілки і шоколадку.
Що штовхає людей на крадіжку та ще й у магазині, де навколо стільки очей – електронних і людських?.. Невже та ковбаса вартує ганьби, з якою доведеться решту життя жити у невеличкому містечку Корюківка?..

39 коментарів

 1. вуж говорить:

  Що штовхає людей на крадіжку та ще й у магазині, де навколо стільки очей – електронних і людських?
  Так тож ВОЛЯ прийшла

 2. партизан говорить:

  А от у сересері ковбаса була по 2.20. Еге, вужику, ти це хотів дописати? І нахріна та воля, коли ковбаса дешева і стукать можна свАбодна, таварісчі па партії мєня пАймут. От житуха у вужика була. А тепер, що. Гадить дешево у районній газетці. Не тот каленкор, казав той.

 3. вуж говорить:

  В СРСР учитель був людиною, яку поважали – не треба було ковбасу красти, зарплати вистачало (якщо партизани не допомогали). Хто стукав, той краще напише, це не моя тема… Та i в партiю не вступав, не партизанив же…

 4. партизан говорить:

  Ну не треба тут розказувати. За сересером млієш аж до у…ки, і партєйним ти був і мабуть не простим, і писав куди положено. Не прибідняйся. А наші вчителі і зараз були не найбідніші, а тепер звичайно всім “весело”. А крадуть не від бідності. У наших чиновників суддів і т.д., які зарплати, а все одно крадуть. А то поважали, поважали, особливо в 30-40, коли цих нещасних вчителів мільйонами “к стєнкє”. До речі по доносу “вужів” та інших “плазунів”. А тепер він плаче за сесером…

 5. вуж говорить:

  Таких “партизан” как Вы, вешали за висячие органы тела Ваши идейные друзья (немецкие национал-социалисты), а что они хорошего сделали, поинтересуйтесь в Рейментаровке, к примеру, или в Холмах (где погибли дети, сражаясь за СРСР). Я плачу за СРСР, действительно, но без “партизан” из Корюковки…

 6. партизан говорить:

  А хто вам нешановний “вуж” сказав, що націонал-соціалісти мої друзі. Типова радянська а тепер російська тема, всіх обізвати фашистами. Ну так хто не сумує за сесером – фашист. М..дак ти гебістський, а не вуж. А вішать та розстрілювать ти і твої хазяї з кремля добре вміють. І нічого більше. Комуняцькі виродки.

 7. Николай говорить:

  Мужики, учителя, про которых статья, благодарны вам будут за то, что отвлекли внимание читателей от их кражи. Молодцы.

 8. вуж говорить:

  Виноват, у таких “партизан” друзей быть не может. Шизофрения забирает друзей даже у “партизан”, а хочется спутать буквы и написать у “паразитов”… Amicus verus rara avis est.

 9. партизан говорить:

  Понеслось. Шизофрения, фашисты. ты прям ходячее пособие фсб. А в это время парни на востоке гибнут, чтоб ты, вуж…, получал свою пенсию / зарплату и жил в теплом доме. И всё это заметь, от “кровавой хунты”. Нравится путин, рассея, чего ж “мучиться”. Впяред на северо-восток. А ярлыки коммуняки умеют вешать. Этого у вас, пресмыкающихся не отнять.

 10. вуж говорить:

  Ничего нового за исключением новых оскорблений. Вас неуважаемый партизан, похоже, в детстве обижали… Вам бы найти хорошего психиатра, чтобы Вас не преследовали ФСБ, НКВД и лично Путин со Сталиным. Кстати, есть подозрение, что у Вас не шизофрения, а паранойя. Лечилась, партизан!

 11. вуж говорить:

  Лечитесь

 12. Николай говорить:

  А по-моему вы друг друга стоите…

 13. партизан говорить:

  Та ты ж смотри всех своих кумиров с большой буквы. Конечно, святое. Вот чего не пойму, эти люди или вернее нелюди пролили реки крови, а поди ж ты, находятся дебилы готовые опять встать под их знамена. А по поводу диагнозов… Что я тебе скажу… Ты на себя взгляни – зазомбированный маргинал, он такой и есть, лживый, мерзкий и продажный.Ладно, говорить не о чем. Если человек дурак, то это навсегда.

 14. вуж говорить:

  Я стараюсь писать грамотно, а фамилии пишуться именно так. Не Вам псевдопартизану судить о поступках сильных мира сего. Посмотрел на себя – симпатичный мужчина с умным взглядом в расцвете сил. И больше всего меня радует то, что Вы все таки нашли своё кредо (имею ввиду Вашу последнюю фразу)! Кстати, почему это Вы перешли на мову подлых, лживых, мерзких моск алей?

 15. партизан говорить:

  как не ярлыки так мова, а у тебя я вижу комлекс, крысивый ты наш.

 16. вуж говорить:

  Не ваш, однако, не партизанил… Всевидящее око.

 17. андрій говорить:

  Як же ви дістали, ОБОЄ!!!

 18. вуж говорить:

  Не читай, якщо тебе дiстали, Андрiйко! Йди по ковбасу!

 19. Киборг говорить:

  Хлопці, цікава ваша віндетта, але… Хочу звернути вашу увагу на статю. Які на…ер можуть бути розмірковування про вартість сучасної ковбаси, коли вся справа у людині. Колись вчитель був у повазі, але нерідко босий і голодний, а рараз зарплатня непогана і всеодно плачуться… У три шиї гнати таких вчительок. Справа ж не у ковбасі, а у тому, що якась прости господи халява і далі буде розказувати дітям про мораль, а сама між цицьок ковбасу тирити з магазину. Невже директорка школи не знає, хто це? У газеті знають, люди знають, а вони – ні! Відкрийте Маяка і прочитайте відгуки – всі прізвища голодних на ковбасу перед вами. На вору – і шапка горить!

 20. вуж говорить:

  Я його не займав, причепилось само…

 21. партизан говорить:

  Ти диви воно навіть почало писати на “хахляцкой мове”. Загалом, йди в_ж або ще далі. Ти тут розмножився під різними ніками, навчився за рік, маладец.

 22. вуж говорить:

  Мову я краще знаю, а нiж партизани. Я ж ходив до школи, а не в лiсi сидiв. Тому помiтив, що у деяких лiсовикiв проблеми з IQ.

 23. партизан говорить:

  в_ж іди в_ж, ти ж вуж

 24. партизан говорить:

  просто почитай ушльопок http://politkuhnya.info/istoriya/lyudoedy-v-sssr-18.html

 25. партизан говорить:

  Не сидів він у лісі. Ну звичайно не сидів, ти по ньому повзав, в_ж.

 26. вуж говорить:

  навчися читали, дурень!

 27. партизан говорить:

  що значить навчися читали, придурку?

 28. вуж говорить:

  це значить, що ти – телепень!

 29. партизан говорить:

  Іди ти в_ж (буква “у” у твоєму ніку недоречна, як і твоє існування загалом).

 30. вуж говорить:

  Це уже було, слова закiнчилися, куртизан?

 31. партизан говорить:

  до чого тут куртизан, убога хвантазія, в_ж!

 32. вуж говорить:

  партизан
  16.04.2015 о 16:28 /
  Іди ти в_ж (буква “у” у твоєму ніку недоречна, як і твоє існування загалом).

  А я вважаю, що буква “у” у твоєму ніку доречна як і твоє існування в цьому виглядi!Бувай, куртизан! Змiни нiк!

 33. партизан говорить:

  “Когда вы говорите, такое впечатление, что вы бредите”, плазуне або просто в_ж…

 34. вуж говорить:

  Куртизан, помiняй нiк!

 35. партизан говорить:

  заїло тебе на ніку, в_ж…

 36. вуж говорить:

  Куртизан, помiняй нiк, не видумуй !

 37. партизан говорить:

  Плазуна заїло. Іди в_ж.

 38. вуж говорить:

  Куртизан! Ти живий? Не бери багато заказiв, замучать!

 39. партизан говорить:

  Не суди по собі, а просто іди в_ж

Залишити коментар