Кожному селу – команду!

Цього сезону у районній першості з футболу бере участь вісім команд: «Зоря» (Перелюб), «Убідь»
(Сядрине), «Промінь» (Сахутівка), «Полісся» (Холми) та ще чотири – з Корюківки: «Фортуна», «Ветеран», «Фаворит», «Відродження».

Як для нашої Корюківщини, то це небагато. У Менському, сусідньому з нами районі, на футбольні поля району щотижня виходить вісімнадцять команд, удвічі більше, ніж у нас. Могли б і ми мати більше, відродивши футбол у Рибинську, Козилівці, Савинках, Олександрівці та ін. У деяких із названих населених пунктах працюють багаті інвестори, фермери, які змогли б виділяти кошти на утримання команд, взагалі на розвиток легкої атлетики та ігрових видів спорту. А загалом – на оздоровлення нації, турбуючись про фізкультуру і спорт, про людей, зокрема, у своїх трудових колективах… Тільки чомусь не завжди цьому приділяється належна увага. А потім, коли призивають в армію чи на захист територіальної цілісності України на схід, виявляється, що є особи чоловічої статі, які слабо підготовлені фізично. У селах просто необхідно робити акцент на розвиток фізкультури і спорту. І сільські ради передусім мають бути в цьому зацікавлені. Бо навіть у дев’яності «кризові роки», як тоді називали, майже у кожному крупному і середньому населеному пункті грали у футбол, мали волейбольні площадки та майданчики для занять легкою атлетикою. А тепер у Рибинську, Савинках, Забарівці, Камці, Олександрівці, Наумівці та інших селах навіть найменші спортивні об’єкти позаростали.
Про перші підсумки районної першості з футболу розповідає голова товариства «Колос» Олександр Стельмах.
– На сьогодні лідерами після чотирьох турів є корюківські команди: «Фортуна» , у якої в активі – чотири перемоги, 12 очок і 18 забитих м’ячів, та «Фаворит» – 24 забитих м’ячі та 9 очок. У четвертому турі сядринська «Убідь» грала на виїзді. У неї добре складалася гра, про що свідчить результат – з рахунком 3 : 0 перемогла перелюбську «Зорю». «Полісся» приймало на своєму полі у Холмах сахутівський «Промінь». У цій зустрічі більше везло холминським футболістам, які частіше пробивали по воротах суперника, і три м’ячі побували у них. На олексіївському футбольному полі відбулося два матчі. Команда «Фаворит» забила сім голів, а «Ветеран» – не відповів жодним. У другій грі на один забитий «Відродженням» гол, «Фортуна» відповіла – чотирма.

Залишити коментар