Кращий гирьовик області – корюківський поліцейський

Наш земляк – корюківчанин Артем Науменко – інспектор Корюківського відділення поліції, виборов перше місце з гирьового спорту на обласних змаганнях серед представників ТОВ «Динамо» (силові структури).
Виступав у ваговій категорії понад 95 кілограмів. Помірятися силою приїхало близько півсотні осіб майже з усіх районів, містечок і селищ області. Спортсмен легко обійшов дуже сильних гирьовиків, які виступали від прикордонних та сухопутних військ і охоронних фірм. Він 70 разів здолав двадцятичотирикілограмову гирю у поштовху і 120 – у ривку. Перевага над суперниками була переконлива. Артем у таких змаганнях уже втретє стає чемпіоном на Чернігівщині. Гідно виступав і на всеукраїнському рівні серед силових структур, куди тоді прибуло до десятка кандидатів у майстри спорту, а також з півдесятка – заслужені майстри з гирьового спорту. У нерівній боротьбі дійшов до півфіналу і в підсумку зайняв шосте місце. Цей показник вважається високим, порівнюючи з тим, які тільки високотитуловані спортсмени вийшли позмагатися. Взагалі ж, Артем гирьовим спортом займається з 2009 року. Не один раз перемагав, коли ще навчався в університеті у Харкові.
Артему – 24 роки, неодружений. Працює інспектором сектору реагування патрульної поліції №3, тобто на службовому автомобілі слідкує за порядком на вулицях міста та населених пунктів нашого району. А до цього був дільничним інспектором у Холмах.

Залишити коментар