Кубок Перемоги виборола команда «Відродження»

th

10 травня на стадіоні села Сядрине відбувся розіграш Кубка Корюківського району з футболу 2014 року, присвячений 69-ій річниці
Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Організаторами проведення заходу виступили: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, районна громадська організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
У змаганні взяли участь чотири кращі команди за підсумками першості району з футболу минулого року: «Полісся» (селище Холми), «Убідь» (с.Сядрине) та дві корюківські – «Фаворит» і «Відродження».
За підсумками гри перемогу здобули футболісти «Відродження», де капітаном є Артем Штихно. Друге місце зайняла «Убідь», третє та четверте – відповідно «Фаворит» та «Полісся» .
Організатори висловлюють вдячність ковалям «Корюківської кузні» за виготовлення призового кубка. Змагання ж відбулись за фінансового сприяння народного депутата України Ігоря Рибакова.

Один коментар

  1. Петро говорить:

    “Організаторами проведення заходу виступили: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, районна громадська організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», Змагання ж відбулись за фінансового сприяння народного депутата України Ігоря Рибакова.” – Ну конечно, что бы организовать такое соревнование надо 1 000 000 грн. Куда выделялись деньги? Куда их потратили? Кубок проходил в Сядрине. А чего не надо фабричном стадионе?

Залишити коментар