КВК – збирає друзів!

Як і личить юним та енергійним, молодіжна рада при міській раді – кипить різними хорошими задумами, проектами і справами. Практично кожного місяця дівчата і хлопці, молоді чоловіки і жінки щось та й вигадують і проводять!

Анна (справа) і Ліна

Навесні – “Miss School”, влітку – “День Нептуна”, гра-квест “Відкрий своє місто!”, волейбольний турнір… Восени – конкурс “Хто зверху?”, “Хеловін”… Ось у грудні буде відкритий кубок КВК. Братимуть участь у ньому команди, що й раніше у нас змагалися – з міст Гомеля та Києва, решта з інших країв та нова команда з Корюківки – “КРК-Мікс”. Гумористично-розважальний конкурс відбудеться за підтримки народного депутата Анатолія Євлахова і відділу освіти, культури, молоді та спорту міськради. Проводитимуться і розіграші хороших подарунків між глядачами, у фойє розгорнеться благодійний ярмарок, де збиратимуть кошти на виготовлення маскувальної сітки для воїнів АТО. Члени молодіжної громадської організації “Альтернатива” (з якою молодіжна рада часто здійснює спільні проекти), продаватимуть сувеніри під девізом “Корюківка – місто добрих справ!”
Голова молодіжної ради Анна Станіславська і її заступниця Ліна Гончаренко також розповіли кореспонденту “Маяка”, що з нагоди різдвяно-новорічних свят – усі глядачі, хто завітає на конкурс КВК у суботу 16 грудня у святкових образах-вбраннях, теж одержать приємні подарунки! Усі згадані культурні заходи – це лише частина роботи молодіжної ради. Основним своїм завданням вони вбачають заохочення місцевої молоді до прийняття цікавих, творчих, корисних рішень у руслі молодіжної політики нашої громади. Молодіжна рада виступає інструментом такої політики і її члени вдячні міському голові Ратану Ахмедову, котрий їх підтримує і сам не зрідка ініціює різні справи. Ось виділили їм приміщення – на третьому поверсі колишнього побуткомбінату, де раніше був кабінет начальника відділу освіти. Дякують Анна і Ліна від імені членів ради й усім небайдужим корюківчанам, підприємцям, які надають молоді благодійну підтримку.
А в планах – ще багато цікавих задумів. Хочуть провести конкурси “Міні-Міс” та “Міні-Містер”, заходи до Дня закоханих, а у січневі різдвяні дні – разом з “Альтернативою” і співочим колективом “Тріумф” поїдуть з вертепною виставою селами об’єднаної територіальної громади. У добру путь!

Залишити коментар