Лідери – не змінилися

У районній першості з футболу лідерами залишаються дві команди – корюківські «Фортуна» і «Фаворит».

У них найбільше очок та забитих м’ячів у ворота суперників. Перша команда – на утриманні міської ради, у попередні роки не раз ставала чемпіоном першості, здобувала високотитуловані нагороди в інших змаганнях. Спортсмени до неї підбираються вимогливо.
Успішною є і «Фаворит», де достатньо гравців вище середнього рівня, у них – висока фізична підготовленість. Приємно, що про команду турбується відомий підприємець і колишній спортсмен Олександр Синюта. Він розуміє, що Корюківщина у минулі десятиліття славилася футболом і потрібно примножувати наші спортивні досягнення, розвивати ігрові види спорту.
За результатами останнього туру, який відбувся минулого тижня, першу перемогу здобула команда «Промінь» (Сахутівка). Спочатку гра була рівною, але більше пробивали по воротах сахутівці. Вони і завершили першу сорокап’ятихвилинку перемогою – 1:0. У другому таймі боротьба проходила з перемінним успіхом, та все ж фортуна була на боці сахутівчан—вони перемогли перелюбську «Зорю»- 2:1. Сядринська «Убідь» багато варіантів використала, щоб взяти ворота корюківського «Фаворита», але це їй не вдавалося. А у футболі ще діє поговірка, мовляв, не забиваєш ти, забиває інший. Отже, «Фаворит» дуже вдало розіграв кілька комбінацій біля воріт суперника. Три м’ячі потрапили у ціль—корюківська команда перемогла з рахунком 3:0.
Ще один лідер-корюківська «Фортуна» не дала можливості холминському «Поліссю» збільшувати рахунок на свою користь. На один забитий гол корюківчани відповіли шістьма. А матч між міськими командами «Ветеран» і «Відродження» не відбувся- перенесено на пізніший строк.
У вищій лізі області від нашого району грають дві команди – «Зірка» та «Авангард». «Зірка» у минулому турі перемогла чернігівську «Ніку» ( 3:1). М’ячі забили нападники Олексій Чорний (два) та Ігор Кострома. Порадував також «Авангард». У Семенівці з рахунком 4:2 переграв місцеву «Ревну».

Залишити коментар