Лінійка – за півгодини!

Цьогоріч у Корюківській гімназії урочиста лінійка відбулася за рекордно стислий час! Протягом лише півгодини гімназистів, учнів ЗОШ І ст. №2, батьків та гостей встигли привітати директори обох навчальних закладів, нагородили похвальними листами, грамотами, дипломами 68-х відмінників і переможців олімпіад та шкільних номінацій, а також відзначили «Клас року» і роботу учасників студії «Гімназія FM»!

Окрім цього – присутні помилувалися ще парадом випускників, розділили радість святкової миті з учнями, імена яких занесено до «Зоряної книги гімназії», відсвяткували закінчення навчального року запальним флешмобом, дали останній дзвоник для 14 випускників-гімназистів та 28-х четвертокласників початкової школи… Усе це відбувалося нетрадиційно – як зйомки телепередачі «Останній дзвінок у супергімназії» – з відповідними елементами: хлопавкою-нумератором, кадрами і дублями…
Більшість батьків завжди мріяли про таку лаконічність свят першого й останнього дзвоників, адже не лише малеча, а й старші діти часто не витримують тривалого святкового стояння – падають просто на лінійках… Але ж і без відзнак успішним та талановитим не обійтися, бо це їхній підсумок роботи за рік, а отже – гордість школи і батьків, дієвий стимул до навчання і творчості для інших школярів! Тому сучасний підхід до проведення традиційного шкільного прощання зі школою усім прийшовся до душі: і дітям, і батькам, і гостям.

Фото Рубей Наталії

Залишити коментар