Літній табір

Ці діти – «Зеленого гаю» барвисті квіти!

У селі Наумівці розпочав роботу сезонний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку “Зелений гай”. Кореспонденти районної газети побували на офіційному відкритті табірної зміни.

З 20 червня по 10 липня тут відпочиватимуть 80 дітей різного віку, від 7 до 15 років, з населених пунктів Корюківської об’єднаної територіальної громади. У всіх трьох загонах дівчат більше, ніж хлопців, ці діти переважно з міста і Наумівки. Директор “Зеленого гаю” Тетяна Коробко розповіла, що на п’ятиразове щоденне харчування кожної дитини виділено по 80 гривень. Щодня плануються якісь заходи, робота гуртків, поїздки, екскурсії.
“Канікули – весела це пора, якій радіє дітвора! А літо – то барвиста квітка!” І самі дівчата й хлопці були на відкритті веселі та гарні, декламували, танцювали і співали, гостей і своїх вихователів квітами вітали. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик, методист відділу Ольга Гудименко, виконуюча обов’язки старости села Марія Суха бажали школярам корисного відпочинку і розвитку, дарували печиво і цукерки. Кожному з трьох загонів було вручено смачний коровай, як символ теплого, щедрого, багатого на приємні дарунки літа. Відпочивайте, набирайтесь свіжих сил і добрих вражень!

Фото Віталія Остапенка

Залишити коментар