Майте совість: поверніть дитині «мобілку»!

Сталася ця історія 26 травня близько 19.00, по вулиці Кірова у Корюківці. Двоє братиків, 9-річний Захар і 12-річний Назар Стогнії, велосипедами з дому (мешкають на вул. Колгоспній) їхали у перукарню – вулицями Пушкіна, Першотравневою, Кірова. Біля «будинку з химерами» Назар помітив, що немає мобільного телефона. Одразу ж повернувся, придивлявся усюди, але «мобілки» й слід прочах. Спробував подзвонити з іншого телефона на свій – «поза зоною»…
Хлопчик дуже засмутився. І на те є декілька причин. Справа у тому, що телефон цей – його братика, Захара (Назарів апарат зламався). У лютому Захарові подарували на день народження цей новенький «Самсунг». Отож, старший попросив у молодшого у тимчасове користування і…

32

Брати Захар та Назар Стогнії

У житті 12-річного Назара було два випадки, коли він знаходив чужі втрачені телефони. І завжди повертав їх їхнім власникам, які за це дуже дякували хлопчику. Влітку це був чоловік з Вінниці, який працював у нашому місті, а восени – місцева дівчинка. Та коли Назар сам втратив телефон, у відповідь – тиша.
Хлопчик не розуміє, як це – присвоїти чуже, і дуже сподівається, що людина, яка підняла його «мобілку», поверне телефон.

30-го Травня учень Корюківської першої школи Назар Стогній поїде відпочивати у санаторій. Без телефона йому – ніяк…

3 коментарів

  1. вуж говорить:

    Назар Стогній поїде відпочивати у санаторій. Без телефона йому – ніяк… Наталія Рубей_ а Ви завжди мали телефон, з дитинства???? Назар їде відпочивати у санаторій, чи грати по телефону в…???????

  2. Автор говорить:

    Справа ж не у самому телефоні, без якого, звісно, прожити можна, хоча й складнувато у наш час. Річ у тім, що через якусь нечесну людину дитина, яка неодноразово знаходила і повертала “мобілки” власникам, може втратити віру у справедливість. Гадаєте, це неважливо?..

  3. вуж говорить:

    Гадаю, що дуже важливо!

Залишити коментар