Малий Сорочинський ярмарок

З 10 по 20 березня у Корюківській ЗОШ І ст. №2 тривав Тиждень національного виховання «Я, родина, Україна», насичений різноманітними заходами, у яких взяли участь всі маленькі школярики, учні 1-4 класів.DSC_0004

Розпочався він з конкурсу читців поезії Т. Шевченка, потім була вікторина «Україна – єдина країна», у кожному класі відбулися виховні години «Мій край – моя історія жива». Любов до своєї Батьківщини діти розкрили у конкурсах: малюнків – «Ми живемо в Україні» та творчих робіт – «Яким я бачу майбутнє своєї держави». Вивчаючи обряди та звичаї свого краю, більше дізналися про вишивані рушники та українську минувшину, відвідавши з екскурсією районний історичний музей. Цікавим видалося свято «Доньки-матері» та майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок.
А завершився Тиждень національного виховання Малим Сорочинським ярмарком, на який з нетерпінням чекали всі діти! Малюнки, обереги, творчі доробки дітей, мамині торти, цукерки, печиво, булочки, желе, компоти, соки – все продалося! Від дитячих голосів і захоплення гуділо, як у маленькому вулику! Всі, хто хотів, могли спробувати себе і у ролі продавців, допомагаючи дорослим. Вражень – море! А головне, що навіть найменші дітки розуміють, задля чого проводився цей захід – аби підтримати наших земляків, які захищають Україну у воєнному конфлікті.
Виручені кошти від ярмарку – а це 2 тисячі гривень – школа вирішила передати Володимиру Демченку з Холмів. Володимир Васильович – керівник гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва, був мобілізований 19 березня минулого року. Відслуживши майже рік на сході, 9 лютого він отримав осколкове поранення, був прооперований і нині лікується вдома. Демобілізований. Корюківські школярики бажають Володимиру скорішого одужання, а Україні – миру і спокою.

DSC_0007 DSC_0006 DSC_0005 DSC_0001DSC_0002

Залишити коментар