Мелодія любові для люблячих сердець

14 лютого, у День закоханих, чотири родини нашого району відкрили завісу свого сімейного і творчого життя для глядачів районного Будинку культури, поділилися своїми неповторними життєвими історіями. Ведучі свята Олена Литвинова і Володимир Онищук розгледіли у кожному учаснику щось особливе…
Хто вони? Це – фольклорний колектив Сахутівського Будинку культури, яким керує Наталія Сахута. Вона об’єднала у ньому свою рідню – разом співають, живуть, радіють життю. Пісні корюківчанина Віталія Кир`яна cупроводжують його з раннього дитинства, тепер він щедро дарує їх зі сцени районного Будинку культури. Його донька Алла і внучок Максим поряд зі своїм татом і дідусем теж спробували себе у дуеті. Подружні пари з Наумівки: Ніна і Сергій Корені та Катерина і Сергій Мартиненки – щасливі батьки своїх діток, сповнені творчих сил. Дружини обох Сергіїв – талановиті учасниці вокального ансамблю «Барви».
Свою долю не об’їдеш і не обійдеш… Та чи й варто, якщо разом вони почуваються щасливими, очі – світяться радістю, а у домі панує кохання?

Він з Наумівки, вона з Киселівки – сім`я Коренів: Сергій і Ніна (зліва).
Він з Киселівки, вона з Наумівки – сім`я Мартиненків: Катерина і Сергій (справа).
Обидві подружні пари живуть у Наумівці, Ніна і Катерина – учасниці вокального ансамблю РБК «Барви».

Фольклорний колектив Сахутівського Будинку культури

Залишити коментар