Меморіальний знак на школі

Вічна пам’ять і слава герою!

У червні писала районна газета про горе у селі Білошицькій Слободі, де поховали загиблого у зоні бойових дій антитерористичної операції воїна, морського піхотинця Михайла Кобця. Не дожив Мишко до свого 22-річчя… Тепер світлий образ його повинен жити серед земляків, у їхній пам’яті.

У четвер 12 жовтня зібралися люди біля місцевої школи, де навчався раніше і цей хлопець. Мітинг, присвячений вшануванню пам’яті полеглого воїна та відкриттю на стіні при вході до навчального закладу Меморіальної дошки з портретом Михайла Кобця –  відкрив сільський голова Володимир Сірий. Виступали – перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко, волонтер Ольга Кияшко. Говорили про боротьбу за свободу нашої держави, про героїв, які постали на захист рідної землі, жертвуючи своїм життям, про вдячність їм і їхнім батькам. Дякували жителям села за велику допомогу воїнам, зокрема, учням школи, котрі беруть активну участь у збиранні всього необхідного.

Відкривали пам’ятний знак, знявши з нього покров, мати героя Катерина Олексіївна і районний військовий комісар Юрій Бойко. Священик ієрей Сергій прочитав молитву, нагадавши присутнім, що життя надто коротке і смерть приходить часто несподівано, тому кожен має думати, яку пам’ять залишить після себе… Виступали школярі, хлопці й дівчата, лунали щемливі слова і пісні, лягли до кам’яного портрета Михайла Кобця живі квіти… Не освітлили і не звеселили вони похмурий жовтневий день, але напередодні державного свята захисників Вітчизни – стали символом нашої вдячності їм. Хай пам’ять про них і добра слава не згасають, як сонячне проміння, що пробивається й крізь чорні хмари!

Залишити коментар