Мерія виділила на «народні проекти» 250 тисяч. Хто виграє?

До районної бібліотеки проголосувати за громадські проекти, які повинні змінити Корюківку і Наумівку, активно йдуть люди. За словами працівниці бібліотеки Ніни Простак, найбільше охочих віддати свій голос за два вподобані проекти було 5 червня. І в Наумівці у приміщенні старостату вже з перших днів голосування було людно. Селяни голосували переважно за проекти, які стосуються Наумівки, її благоустрою і впорядкування: облаштування парку «Мрія» і оновлення шкільного стадіону.
Голосування за громадські проекти триває у паперовому і електронному варіантах, каже секретар Корюківської міської ради Світлана Олійник. У раді створені електронні петиції. І щоб залучити більшу кількість населення, зокрема і молодь, на сайті нашої ради у розділі порталу «Електронні петиції» можна проголосувати за проекти, які подобаються, але не більше, ніж за два. За першими підсумками лідирує Наумівка, якщо брати до уваги голоси у розділі «Петиції». Тільки за перші два дні проголосувало 28 осіб за проект «Наумівка спортивна», і за інший, парк «Мрія» – 27. З кожним днем число голосуючих додається. А якщо проаналізувати по Корюківці, то по петиціях більше голосів за перші дні зібрали проекти «Літня сцена» – 17 та Street workout (майданчик для активного відпочинку) – 13. Проект «Майданчик для вигулу і дресирування собак» має 9 голосів. Хоча ситуація кожного дня змінюється.
Секретар міськради також додала, що у місцях, де проходить голосування за підтримку проектів, є достатньо «Бланків для голосування-2018». Спочатку їх роздали: у Наумівку – 100, у Корюківку – 200. Але в сусідньому з містом селі голосування відбувається -дуже організовано і йому додатково довелося виділити ще 200 бланків. Громадські лідери Корюківки Сергій Милейко, Володимир Онищук, депутати Корюківської об’єднаної громади, знаючи ситуацію і позитивне ставлення людей до громадських проектів, закликають населення, усіх небайдужих земляків щоденно долучатися до голосування. Бо лише від кожного з нас залежить, чи стануть Корюківка і Наумівка більш упорядкованими і привабливими, комфортними для проживання людей.

Залишити коментар