«Miss School Koryukivka 2018»

Розквітала – краса на сцені!

І знову в Корюківському міському Будинку культури – буяла квітнева привабливість, яку випромінювали і демонстрували місцеві дівчата-старшокласниці у вже традиційному конкурсі вроди, інтелекту, шарму та симпатій.

Журі у складі – директора салону краси “Лана” Галини Тонюк, керівника театру танцю і моди “Fashion Zona” з м. Сновська Євгенії Гордюк, майстра фотоательє “Фотос” Віктора Пилипенка, помічника народного депутата А.Євлахова, голови міської громадської організації “Альтернатива” Володимира Онищука, голови профспілки АТ “Слов’янські шпалери – КФТП” Ігоря Паламарчука – оцінювало виступи десяти чарівних конкурсанток у патріотичному, потім і у пляжному стилях та інтелектуальному змаганні, а наприкінці було дефіле красунь у вечірніх сукнях. Спонсорами цього свята виступали: відділ освіти, культури, молоді та спорту міської ради, туристичне агентство “Мир”, магазини “Космохімія” і “Леді”, фотоательє “Фотос”, представництво компанії “AVON”, Радикальна партія Олега Ляшка. Дякували учасники також за підтримку міському голові Ратану Ахмедову і організаторам, молодіжній раді при міськраді та її голові Анні Станіславській і заступниці голови Ліні Гончаренко, директору МБК Олені Литвиновій і її колективу, постановниці виходів красунь на сцену Вікторії Доценко, а за фотознімки – Сергію Корогоду.
Під час конкурсу дівчата одержали титули у різних номінаціях. Анастасія Рябчун (Міс Посмішка), Маргарита Давидова (Міс Грація), Аліна Стельмах (Міс Фотомодель), Катерина Сіра (Міс Неповторність), Анна Кокоша (Міс Ніжність), Єлизавета Чубара (Міс Онлайн), Владислава Лебех (Міс Романтичність), Людмила Бориско (Міс Інтелект), Аліна Толстова (Міс Чарівність), Марія Корюка (Міс Глядацьких Симпатій).
Проводилися лотереї серед глядачів, танцювали та демонстрували дизайнерські колекції сновські артисти і модний одяг – наші дівчата, співала Катерина Колмик, були й інші виступи… А що ще для гарного настрою потрібно? В інтелектуальному конкурсі дівчата відповідали на досить несподівані запитання ведучих Марії Мазко, Дмитра Карпенка і Богдана Ніколайчука. Питали, наприклад, де в місті можна побачити герб Корюківки, що на ньому зображено і що ті символи означають? Або – які інгредієнти місцевої страви – тушкованих гурків? Чи – скільки за минулий рік вкрали у місті велосипедів з понад десятка тисяч наявних (за неофіційними підрахунками) одиниць такого транспорту?..
Роздавали подарунки і титули, ніхто не залишився обійденим увагою та призами. А коронували – трьох красунь. Другою Віце-Міс стала Катерина Сіра, Першою Віце-Міс – Аліна Стельмах. А титул “Miss School Koryukivka 2018” отримала Марія Корюка! Лунали найприємніші побажання усім юним чарівницям, котрі цього весняного суботнього вечора прикрашали собою сцену і дарували приємні години глядачам.

Фото Сергія Корогода

Залишити коментар