Місто розробляє новий генеральний план

Нещодавно міськрада оприлюднила на сторінках райгазети інформацію про те, що розробляється новий Генплан Корюківки. Ми запитали у секретаря міськради Леоніда Малиша, що саме з цією метою зараз робиться і яким чином відбуватиметься його публічне обговорення.

– Генеральний план – це правила, порядок і перспективи забудови нашого міста, – розповідає Леонід Володимирович. – А саме – з прив’язкою до існуючих комунікацій (газ, вода, дороги тощо), розробляється перспектива забудови вільних або залучених територій. У цьому плані має бути чітко передбачено, де у майбутньому відбуватиметься зведення житла та промислових підприємств, де будуватимуться об’єкти соцкультпобуту, прокладатимуться дороги, створюватимуться зони відпочинку і т. д.
Генплан, яким ми користувалися раніше, застарів. Приміром, ряд територій, на яких розташовані давно працюючі об’єкти (сільгосптехніка, так званий «тупик» на Олексіївці, масло- та цегельний заводи, частина вулиці Галини Костюк), виявляється, – за межами міста. Тоді, чиї ж вони? Колишній Гепнплан, це, так би мовити, погляд столичних розробників. Нині ж ми залучили спеціалістів, які наразі проводять картографічну зйомку, інші підготовчі роботи на місці. Отже, коли вони закінчать, до речі, планується суттєво збільшити межі території міста, відповідні напрацювання будуть винесені на обговорення громадськості, фізичних та юридичних осіб. Плануємо це зробити за кілька місяців. Буде визначено й термін для внесення пропозицій. Тож нехай зацікавлені особи не пропустять шанс запропонувати й щось своє…

Залишити коментар