Містом ходять «зеки» – маніяки?

Останнім часом почали ширитися чутки про те, що у Корюківку з місць відбування покарання повернулося кілька осіб, які знову вдалися до незаконних дій. Дітям рекомендовано не ходити темної пори без дорослих, а дорослим – не повертатися додому пізно.

Подібних попереджень від офіційних осіб ніхто не отримував, і все ж, час від часу в розмові хтось та й передасть комусь «важливу інформацію» про небезпеку, яка начебто чатує у темному провулку. Чи є підстави боятися і звідки взялися такі розмови, газета спробувала з`ясувати у правоохоронців.
Ну, спершу – про те, що «говорить» сарафанне радіо. Буцімто, вночі у домівку одного з пенсіонерів вдерлися «зеки» і, роздягнувши чоловіка до штанів, зв`язали його. Грошей не витребували. Бідолаха так і помер на місці події.
У міліції розповіли, що по-дібні чутки могли з’явитися після візиту оперативної групи в Олійники, до одного з місцевих жителів. Чому виїздили? Бо перед цим у відділок зателефонувала жінка, соціальний робітник, і повідомила, що у помешканні пенсіонера все розкидано, а його самого у віконце не видно. Двері оселі були замкнені зсередини. Відімкнувши їх, правоохоронці з`ясували, що пенсіонер, який має інвалідність, намагався перевдягнутися, у цей час йому стало зле. Чоловіка доставили до ЦРЛ, де він невдовзі помер. Жодних тілесних ушкоджень на тілі померлого виявлено не було.
За словами начальника міліції Сергія Тарана, іноді бувають випадки, коли звичайна подія, завдяки деяким «мислителям», перетворюється на таємно – кримінальну. Ця ситуація – тому приклад. А ось іще одна, подібна: повз центральне кладовище проїздив на велосипеді чоловік, впав і помер. Так вийшло, що розтин зробили одразу, і вже наступного дня були результати, які засвідчили, що людина померла власною смертю. Цей факт викликав певні припущення, мовляв, корюківчанина вбили, бо чому ж тоді розтин так швиденько зробили? І таких випадків чимало, коли звичайний синець завдяки чиїмось фантазіям «перетворюється» у зламані ребра, а людина, яка йшла слідом за кимось, – у справжнісінького зловмисника-переслідувача. У страху дійсно великі очі, тож варто спиратися лише на факти, звісно, не втрачаючи пильності.
– «Щодо «зеків». Чи повертався хто останнім часом «звідти»? – запитую у Сергія Михайловича.
– Кілька місяців тому поверталися засуджені, ті, що відбували строк за крадіжку.
P. S. Наостанок хочеться сказати: у будь-якому випадку дітям не варто перебувати у темну пору доби без нагляду дорослих, а дорослим, якщо вже доводиться пізно повертатися додому, слід бути пильними всюди. Погане нас – знайде, давайте краще шукати хороше!

Залишити коментар