Міцніше за кермо тримайся, водій!

Як розповів кореспонденту районної газети начальник сектору реагування №1 районного відділення поліції капітан Григорій Плющ, цього року на Корюківщині сталося 38 дорожньо-транспортних пригод, в яких одна людина загинула і 10 – травмовано.

Тобто транспортні засоби і дорожній рух залишаються факторами ризику і підвищеної небезпеки. Тому усім потрібно бути дуже уважними на шляхах та дотримуватися правил дорожнього руху.
Так само з 1 жовтня і до 1 травня залишається діяти правило про те, що на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами – повинні бути увімкнені денні ходові вогні, або при їх відсутності – ближнє світло фар. Загалом протягом року працівниками поліції було виявлено 691 порушення ПДР на шляхах району, з них 94 – керування ТЗ у нетверезому стані. Тільки протягом жовтня було складено 8 адміністративних матеріалів на водіїв за керування у стані алкогольного сп’яніння, котрим загрожує стягнення від 10200 гривень, з позбавленням прав керування ТЗ. Є водії, які повторно притягувались за такі порушення, а один корюківчанин 1983 року народження – навіть тричі протягом року! Судом накладено на нього стягнення в сумі 40800 грн. та платне вилучення ТЗ (мопеда), який виконавча служба має продати і вилучені кошти повернути власнику.
У селі Савинки післяобідньої пори на вулиці Коцюбинського водій вантажного автомобіля, житель сусіднього села Самотуги 1984 року народження, який працював на машині чернігівського хазяїна і розвозив товари від мегамаркету з обласного центру – не вибрав безпечної швидкості та не врахував дорожньої обстановки і зніс близько 30 метрів огорожі з металевих листів у домогосподарстві місцевої жительки. При цьому не зупинився, а продовжував рух, поки виїхав за село у бік Хотіївки. Там автомобіль, що теж зазнав механічних пошкоджень, став, водій же зник. І тільки вранці наступного дня винуватець сам з’явився у поліції. На нього складено адміністративний матеріал і направлено до місцевого суду.

Залишити коментар